ما مرگ و میر از coronavirus پیشی 10,000

صادر شده در: Modified:

آمریکایی ها قرار گرفتند متوجه دوشنبه اجازه نمی دهید تا در مبارزه با کروناویروس به عنوان یک گریم نقطه عطف از 10000 مرگ بازیگران پال بیش از اولین نشانه هایی از خوش بینی در مورد سیر شیوع.

تبلیغات

ایالات متحده پدید آمده است به عنوان یکی از بدترین آمار سازمان ملل با به طور پیوسته نصب تعداد مرگ و میر و میلیون ها نفر رو امکان اقتصادی خراب کردن.

مقامات شروع هفته با گفتن وحشت جوامع به بند یکی از بدترین دوره هنوز در بحران به وقوع هنوز به اوج خود رسید.

بالتیمور مستقر در دانشگاه جانز هاپکینز است که نگه داشتن چوب خط حساب کردن در حال اجرا از coronavirus شماره گفت: حداقل 356,942 ما موارد تاييد شده بود با 10,524 مرگ و میر.

فقط ایتالیا (15,877) و اسپانیا (13,055) دیده می شود بیشتر از شهروندان خود را کشته مرگبار بیماری همه گیر.

وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید با این حال در نیویورک تمرکز اصلی ما شیوع آن وجود داشته است بیش از 4,750 مرگ و میر در سطح ایالت و 130,000 موارد است.

فرماندار اندرو کومو گفت: میزان مرگ و میر بوده است “به طور موثر تخت” برای دو روز. دولت گزارش 599 جدید مرگ و میر مشابه به چهار چوب خط حساب کردن از 594 و پایین از یک رکورد 630 در روز شنبه.

اما فرماندار دستور داد مدارس و غیر ضروری در کسب و کار باقی می ماند بسته برای بیشتر از سه هفته گفتن خبرنگاران گفت: “در حال حاضر زمان برای سهل انگار باشد.”

‘اجتماعی فاصله است کار’

“این است که امیدوار, اما آن را نیز نتیجه” کومو گفت:, و اضافه کرد که این امر می تواند یک “اشتباه” را به استراحت محدودیت های بیش از حد زود است.

“اگر منحنی تبدیل آن به دلیل میزان عفونت است پایین رفتن. اگر نرخ عفونت پایین رفتن آن به دلیل اجتماعی فاصله در حال کار است.”

همه گیر شده است به کشته شدن نزدیک به 75 ، 000 در سراسر جهان پس از ظهور جدید کروناویروس در ماه دسامبر در چین با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش شده از منابع رسمی.

مقامات هشدار داده اند که بين 100000 240,000 مردم می میرند در ایالات متحده حتی در بهترین سناریو اجتماعی فاصله دستورالعمل مشاهده می شود.

نه متحده-همه کنترل توسط فرمانداران جمهوریخواه — هنوز رتبهدهی نشده است دستور داد در مجموع مستندات بسیار به نا امیدی از کارشناسان بهداشت عمومی.

ویسکانسین است که در میان کسانی که تحت اقامت در خانه, سفارشات, شد, 15th دولت برای به تاخیر انداختن انتخابات مقدماتی در ابتدا پس از تعیین به نونهالان.

فرماندار تونی Evers با استناد خطر ابتلا به نظرسنجی کارگران و رای دهندگان دستور داد که روز سه شنبه دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری و انتخابات محلی در غرب میانه آمریکا بود تا ماه ژوئن به تعویق افتاد.

“من نمی توانم در وجدان خوب ایستاده و هیچ چیز” گفت: Evers که مقامات بهداشتی باید ثبت نام 2,267 دفاع کرد گرفته شد تست مثبت و 68 مرگ و میر.

Evers نقل مکان کرد برای به تاخیر انداختن انتخابات یک جانبه پس از حزب جمهوری خواه اکثریت سنا دولت و مجلس ایالتی نادیده گرفته و تکرار درخواست برای به تعویق افتادن.

مسیر از بحران

اگر چه نقاط مانند نیویورک صورت وخیم عدم دنده محافظ هواکش و پزشکان وجود دارد بیشتر به علت خوش بینی اولیه-آمار متحده مانند واشنگتن و کالیفرنیا نشان دادن ممکن است مسیر خروج از بحران.

واشنگتن به نظر می رسد در شیب رو به پایین آن به صورت منحنی است و حتی ارسال 400 هواکش به نیویورک اما فرماندار آن Jay Inslee گفت: او می ترسید موج دوم به دلیل مداوم آمیخته پاسخ.

“حتی اگر واشنگتن می شود در بالای این, کاملا, اگر دولت دیگر نمی, آن را می توانید به عقب می آیند و می آیند در سراسر مرزهای ما دو ماه از در حال حاضر, بنابراین این مهم است که یک موفقیت ملی گفت:” ان بی سی.

کالیفرنیا نیز نشان میدهد که چگونه ممکن است که در بالا از این بحران گفت: اپیدمیولوژی Brandon Brown از دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید.

“ما در حال حاضر ramping تا تست شروع به اندازه گیری جامعه گسترش آماده سازی فضاهای زمانی که بیمارستان ها ممکن است از تاخت و تاز” او گفت:.

در ورزش مقابل گلف جهان پیکربندی مجدد آن برنامه — کارشناسی ارشد در حال حاضر خواهد شد در ماه نوامبر و باز ما و جام رایدر خواهد بروید بر روی back-to-back هفته در ماه سپتامبر.

“ورزشی و به ویژه بازی گلف مهم هستند وسایل نقلیه برای شفا و امید” گفت: PGA آمریکا اجرایی ست واو.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>