ما بحث دموکراتیک است و تمام چشم ها به سناتور سندرز

صادر شده در: Modified:

کنگره جبهه-دونده برنی ساندرز خواهد بود در صندلی داغ در بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی روز سه شنبه زمانی که او شش ریاست جمهوری رقبا سعی کنید به از خط خارج رو به رشد خود را قبل از حرکت بزرگ بعدی دور از نامزدی مسابقات.

تبلیغات

فشار برای قوی با عملکرد بالا خواهد بود برای همه از رقیب است. جو بایدن جبهه ملی-دونده نه چندان نیاز به پیروزی در کارولینای جنوبی برای نگه داشتن مبارزات انتخاباتی خود را زنده در حالی که پیت Buttigieg, Elizabeth Warren, ctq و تام Steyer به شدت مبارزه برای ارتباط.

آن خواهد بود که سوم بحث در این ماه و 10 به طور کلی برای دموکرات ها رقابت برای حق برای به چالش کشیدن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Nov. 3 انتخابات.

این برخورد باید رشد بیشتر ستیز به عنوان زمان اجرا می شود برای نامزدها به پرونده خود را.

“ساندرز احتمالا تمرکز حملات این زمان, اما من انتظار وجود دارد در حال رفتن به چند نفر در خط آتش از همه جهات گفت:” کلی دیتریش یک استراتژیست دموکرات که در قطار نامزدها.

ساندرز یک سناتور مستقل از ایالت ورمونت و خود شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی گرفته فرماندهی نژاد پس از نمایش آن در سه نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا هشدار دهنده دموکراتیک استقرار با احتیاط از خود تهاجمی و اقتصادی برابری و عدالت اجتماعی در دستور کار.

اما او ماند تا حد زیادی از نور افکن در هفته گذشته بحث را به عنوان نامزد تبدیل رگبار داغدار حملات بلومبرگ سابق شهردار نیویورک بوده است افزایش در نظر سنجی پس از بی سابقه هزینه های ولگردی و قانونی شکنی در تبلیغات است.

بلومبرگ نیاز به دوباره بجای اول برگشتن در روز سه شنبه بحث خود را به نگه داشتن حرکت زنده است. او وارد مسابقه در ماه نوامبر و پرش چهار اولیه رای گیری متحده به تمرکز بر بعد مسابقات شروع با فوق العاده, سه شنبه زمانی که 14 متحده رای دادن.

ساندرز نمی خواهد بود قادر به اسلاید به راحتی این زمان در اطراف به عنوان نامزد در حال حاضر در حال تبدیل کردن خود را از حمله به او در کمپین بلیزرز.

چالش برای Buttigieg

Buttigieg متوسط شهردار سابق South Bend, ایندیانا منجر به اتهام علیه Sanders, برچسب زدن به او پلاریزه نامزد که دفع رای دهندگان جدید.

Buttigieg همچنین می تواند چهره یکی از چالش برانگیز ترین بحث. کارولینای جنوبی و در آن بلوک از رای دهندگان خواهد شد یک آزمایش از اینکه او می تواند به بهبود در چه سنجی نشان می دهد که عدم درخواست تجدید نظر به آمریکایی های آفریقایی تبار.

او پیوست مارس از مک دونالد کارگران در چارلستون روز دوشنبه خواستار $15-یک ساعت حداقل دستمزد و ملاقات های ضد معترضان با پوشیدن پیراهن که به عنوان خوانده شده: “رای دهندگان سیاه ماده” و شعار: “پیت نمی تواند رئیس جمهور ما. که در آن 15 دلار در ساوث بند?”

ساندرز به احتمال زیاد سوال در مورد ستایش خود را برای کوبا اواخر رهبر انقلاب فیدل کاسترو در طول یک مصاحبه با “60 دقیقه” تلویزیون برنامه روز یکشنبه. او گفت: آن را ناعادلانه می گویند همه چیز در مورد کاسترو بد بود.

“هنگامی که فیدل کاسترو را به شما می دانم آنچه که او انجام داد ؟ او تا به حال یک برنامه سواد آموزی. این است که یک چیز بد است ؟ حتی اگر فیدل کاسترو در آن است؟” ساندرز پرسید.

به خود جلب کرد که مقاومت از دموکرات ها در فلوریدا یک انتخابات عمومی میدان نبرد و خانه را به تعداد زیادی از افرادی که فرار کرد کوبا در کوبا حکومت و فرزندان خود را.

بحث ریسک بالا خواهد بود و همچنین برای بایدن معاون سابق رئیس جمهور. او در شمارش یک پیروزی در کارولینای جنوبی با توجه به محبوبیت در میان رای دهندگان سیاه که بیش از نیمی از رای دهندگان دموکرات در جنوب کشور.

بایدن رهبری نظر سنجی در دولت اما ساندرز شده است chipping دور در حمایت و نشان داد نشانه هایی در نوادا او گسترش خود حمایت به متنوع تر رای دهندگان. ساندرز برنده بسیاری از دولت قابل ملاحظه Latino رای گیری بلوک ورودی نظرسنجی نشان داد به پایان رسید و دوم به بایدن در میان رای دهندگان سیاه.

Steyer یک فعال سیاسی میلیاردر که همچنین صرف پول خود را به شدت در مبارزات انتخاباتی خود را به بحث در مرحله پس از عدم واجد شرایط در نوادا است.

او می تواند تفاوت در کارولینای جنوبی که در آن نظر سنجی نشان می دهد او خود را بزرگترین قدرت. او ثبت سوم وجود دارد در Real Clear Politics متوسط از دولت پای صندوقهای رای است.

این بحث ممکن است ارائه یک یا لحظه ای برای Klobuchar و وارن سناتور از ایالت مینه سوتا و ماساچوست بود که عقب مانده مبارزات به شدت نیاز به افزایش است. در نوادا قفقاز وارن شد دور چهارم پشت ساندرز بایدن و Buttigieg با Klobuchar ششم پشت Steyer.

“برخی از این نامزدها به احتمال زیاد برای شروع در مواجهه با سوال از مدیران در مورد اینکه چرا آنها ماندن در این مسابقه گفت:” میچل مک کینی یک دانشمند علوم سیاسی و بحث های متخصص در دانشگاه میسوری.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>