دلار آمریکا مخالف مخالفان با قوی ترین آن شروع در پنج سال

ارز ایالات متحده است که با داشتن آن بهترین شروع برای یک سال پس از 2015 هجوم انتظارات بسیاری از پیش بینی و به طور بالقوه به اضافه کردن رشد جهانی headwinds.

از بلومبرگ شاخص دلار صعود کرده است 1.9% پس از پایان ماه دسامبر موجب در بخش تقاضا برای پناهگاه به عنوان جهانی گسترش ووهان coronavirus و دیگر ابهامات دندانه سرمایه گذار اشتها برای دارایی های ریسک. دلار است که در برابر تمام گروه خود را-از-10 همسالان در سال 2020 نیز بهره مند از ثبات اقتصادی و بازده اوراق قرضه است که باقی می ماند بالا نسبت به بقیه جهان حتی به عنوان نرخ بهره اسلاید.

یک دلار ضعیف تر خواهد “کمک به بهبود جهانی” Invesco مدیریت دارایی را Arnab Das گفت: این هفته در TradeTech FX کنفرانس در میامی که در آن انعطاف پذیری از دلار یک موضوع کلیدی مورد بحث است. “خواهد بود که نسبتا صعودی تقریبا بقیه جهان است. اما شانس هستند که به عنوان بالا به عنوان من می خواهم به فکر می کنم.”

بسیاری از پیش بینی در آمد سال 2020 انتظار دارند که رشد اقتصادی ایالات متحده ممکن است دنباله دیگر نقاط جهان و به عنوان یک عمل کشیدن در آمریکا ارز. آنها در حال حاضر مجبور به ارزیابی مجدد. منابع مرتبط با ارزهای مانند کرون نروژی و دلار استرالیا سقوط کرده به نگرانی در مورد چین smacked بازار کالا و تضعیف انتظارات برای رشد جهانی.

یورو در ضمن دارای کاهش یافت و به پایین ترین سطح در برابر دلار در تقریبا سه سال پس از داده ها نشان داد تولید صنعتی مشترک ارز منطقه کاهش و اقتصاد آلمان flatlining.

برای بن Emons در Medley جهانی مشاوران ضعیف چشم انداز را مانع بانک مرکزی اروپا این امکان را به نرخ بازگشت و که باید ارائه پشتیبانی دیگر برای دلار در برابر آن سوی اقیانوس اطلس همکار.

“بهره وری و سرمایه گذاری به احتمال زیاد به باقی می ماند در سطوح بسیار پایین برای سال آمده است,” او گفت: در میامی. “بانک مرکزی اروپا ممکن است بنابراین نمی توان در یک موقعیت برای عادی سازی منفی نرخ” و او گفت: او را شرط بندی که دلار آمریکا همچنان افزایش خواهد یافت در برابر ارز های رایج.

نیز وجود دارد که انتظارات که فدرال رزرو خواهد شد مبارزه برای بلند کردن بیش از حد نرخ و بازار در حال حاضر قیمت گذاری در کاهش بیشتر. اما این کار ممکن است کمی به دندانه جذبه دلار است.

“زمانی که فدرال رزرو تغییر چرخ دنده ها به کاهش و نرخ برش تمام آن را واقعا باز کردن درب برای هر کس دیگری یا کاهش نرخ بهره یا افزایش اندازه ترازنامه یا هر دو” Das گفت.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>