دلار پس از سقوط فدرال رزرو کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر

بازارهای شد برای یکی دیگر از هرج و مرج در جلسه روز دوشنبه پس از بسیاری از جهان بانک های مرکزی پیوست و در مواقع اضطراری دور از اتخاذ سیاست با هدف جذب تاثیر coronavirus در اقتصاد.

دلار کاهش یافته است 1.1% در برابر ین ژاپن به 116.71 در حالی که یورو با 0.8 ٪ به $1.1186.

ایالات متحده فدرال رزرو کاهش نرخ به محدوده هدف از 0% تا 0.25% و گفت: این امر گسترش ترازنامه حداقل 700 میلیارد دلار در هفته های آینده. پنج بانک های مرکزی دیگر نیز کاهش قیمت را تعویض خطوط به آن را آسان تر برای ارائه دلار به موسسات مالی خود را در مواجهه با استرس در بازارهای اعتباری.

فدرال رزرو بانک مرکزی کانادا بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی سوئیس راه اندازی تعویض خطوط در بحران مالی است.

آنها همچنین توافق کردند به ارائه سه ماه اعتبار در دلار ایالات متحده به طور منظم و در نرخ ارزان تر از معمول است.حرکت طراحی شده بود برای پایین آوردن قیمت بانک ها و شرکت های پرداخت برای دسترسی به دلار ایالات متحده که رسید در هفته های اخیر به عنوان یک بیماری همه گیر کوروناویروس spooked سرمایه گذاران.U.S. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام حرکت “فوق العاده” و “بسیار خبر خوبی است.”

بانک مرکزی نیوزیلند (RBNZ) پیوست و با یک برش از 75 واحد به نرخ آن و حدس و گمان بود زیاد بانک مرکزی استرالیا (RBA) نیز سهولت.”بانک های مرکزی جهان همچنان به واکنش نشان می دهند با اورژانس کاهش نرخ بهره برای کمک به با شوک به تقاضای ناشی از گسترش COVID-19 ویروس, های لازم برای بهداشت عمومی مهار تلاش های آینده در یک اقتصادی قابل توجه هزینه” NAB اقتصاددان ارشد آلن اوستر.”بانک مرکزی نیز مناسب ارائه نقدینگی به سیستم مالی است.”ترین بازار در حال باز کردن در آسیا اما ارزهای فعال بودند با دلار ایالات متحده کاهش داده است که تغذیه قطع کرده و بیش از همسالان خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>