ما FDA پاک Aurobindo داروسازی واحد IV تبدیل شدن بندی به VAI

سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA آمریکا) است واگردانی آن بازرسی طبقه بندی Aurobindo داروسازی محدود واحد IV به اقدام داوطلبانه نشان داد(VAI) تسکین این شرکت از هر گونه اقدام نظارتی برای این مرکز تولید.

FDA در ایالات متحده تا به حال n 21 فوریه گفت Aurobindo که در بازرسی های انجام شده در واحد چهارم از نوامبر 4-13, 2019 هنوز باز بود و تحت بررسی راه rescindment از 90 روز VAI نامه ای که صادر شد با مواد مخدر تنظیم کننده فقط یک زن و شوهر از روز قبل.

در فوریه 19 دارو تنظیم کننده صادر کرده است ایجاد گزارش بازرسی(EIR) با اقدام داوطلبانه برای همان گیاه پاکسازی مرکز تولید بیشتر از اقدام نظارتی. دو روز بعد آن را لغو EIR.

آخرین طبقه بندی VAI نشان می دهد که هر چند برخی شرایط اعتراض کردند بررسی آنها نیست حکم هر بیشتر اقدام نظارتی. این شرکت قیمت سهام شروع به پریدن کرد تا آنجا که 15 درصد در بورس اوراق بهادار بمبئی در تجارت صبح روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>