ما تنظیم کننده های مالی انتظار می رود به بحث در مورد کوروناویروس در چهار شنبه

آمریکا مقامات نظارتی انتظار می رود به بحث در مورد پیامدهای اقتصادی و مالی بازار و تاثیر احتمالی بیماری همه گیر کوروناویروس در جلسه چهارشنبه آینده خود را سیستمیک تهدید پانل سه منبع به رویترز گفت.

تاثیر سریع-پخش coronavirus است به احتمال زیاد به بالا در دستور کار ثبات مالی نظارت شورای معاون-نشست سطح که برنامه ریزی شده بود قبل از اخیر چشمگیر فروش در بازارهای سهام این منابع گفت.

این شورا که رهبری وزارت خزانه داری و کارکنان توسط عمده تنظیم کننده های مالی از جمله فدرال رزرو است که وظیفه شناسایی و نظارت بر خطرات به ما ثبات مالی.

شورا به طور منظم در جلسات برنامه ریزی از اصول و نمایندگان به اطمینان حاصل شود سازمان وظیفه نظارت بر بازارهای مختلف باقی می ماند ،

“کوروناویروس به احتمال زیاد یا در بالای دستور کار” یک مقام آمریکایی گفت. “من فکر نمی کنم تنظیم کننده در حال وحشت و در عین حال. آنچه روشن است این است که همه سازمان ها در حال صحبت کردن به یک دیگر در این مورد در یک سطح کارکنان.” وال استریت در روز جمعه بسته از یک هفته از ضرر و زیان در یک تعمیق فروش در ترس است که سریع گسترش coronavirus می تواند منجر به یک رکود است. S&P 500 معیار شاخص سهام بازار دچار افت از سال 2008 بحران مالی جهانی. به عنوان جهان آماده برای به احتمال زیاد همه گیر سرمایه گذاران ریخته سهام و نقل مکان به امنیت ایالات متحده.

“هفت روز آینده و یا پس بسیار مهم در تعیین اگر چیز نمی کنید بهتر است. این زمانی است که گفتگو در مورد پتانسیل اهرم به جلو تر می شود واقعی” این مقام گفت.

این ابزار که تنظیم کننده می تواند رول به آدرس طولانی مدت بحران در بازار تا حدودی محدود است و یکی از این منابع گفت: در هفته آینده خواهد بود یک کلید آزمون در مورد اینکه آیا تنظیم کننده حرکت از سادگی نظارت بر بازار به عمل است.

تنظیم کننده در حال حاضر در حال صحبت با تبادل و ثبت نام برای اطمینان از منظم عملیات بازارهای مالی این منبع گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>