ما خانه می گذرد بسته امداد به عنوان coronavirus epicentre اروپا قفل کردن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام یک دولت ملی اضطراری سازمان بهداشت جهانی به نام اروپا جدید کانون coronavirus با کشورهای بندی مرزهای بستن مدارس و لغو, رویدادهای, در وار تلاش برای کند کردن بالونی بیماری همه گیر.

تبلیغات

وال استریت سهام بسیج جمعه به عنوان بازارهای مالی را تحمل ترن هوایی سوار پس از یک هفته از دیدنی زیان باعث ترس که شیوع بیماری مرگبار منجر به رکود اقتصادی جهانی است.

“به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال من رسما اعلام ملی اضطراری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت, اعلام کرد 50 میلیارد دلار در بودجه فدرال به جنگ بگیرد.

اندازه گیری آمد و به عنوان عفونت و مرگ و میر افزایش یافت و در اروپا با چه کسی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت این قاره در حال حاضر “بیشتر موارد گزارش شده و مرگ و میر نسبت به بقیه جهان در ترکیب جدا از چین است.”

او در توصیف آن به عنوان یک “غم انگیز نقطه عطف” و هشدار داد این غیر ممکن بود به می گویند که این ویروس را اوج در سطح جهان است.

به طور کلی مرگ و میر افزایش به بیش از 5000 از جمله نزدیک به 1500 در اروپا با مجموع عفونت شکوه 140,000 بین المللی, به گزارش خبرگزاری فرانسه شمارش بر اساس منابع رسمی.

ایتالیا و اسپانیا و همچنین در ایران—که به عنوان ویروس نقاط—همه با سنجش زمان یک افزایش چشمگیر در موارد و مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, در حالی که عفونت گزارش شده در کنیا و اتیوپی در شرق آفریقا.

ونزوئلا اعلام “وضعیت هشدار” پس از تایید آن در دو مورد اول و کلمبیا بسته مرز خود را با ونزوئلا و محدود کردن ورود خارجی ها که به اروپا و آسیا در 14 روز گذشته.

دولت تحت فشار بوده اند از طریق رابطه جنسی خشن محدودیت برای جلوگیری از گسترش این بیماری و رونمایی big-bang بودجه اضطراری برنامه ای برای سعی کنید به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما می خواهم به خرید مقادیر زیادی از نفت خام به صورت ذخایر استراتژیک و چشم پوشی وام دانشجویی بهره در طول بحران تاکید کرد که “بعد از هشت هفته ما حیاتی بود.”

مجلس نمایندگان آمریکا اوایل روز شنبه شدت تصویب ویروس بسته امداد برای آمریکایی ها آمار شیوع.

رهبران G7, ثروتمندترین اقتصادهای خواهد شد برگزاری یک اجلاس فوق العاده سران طریق ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه برای بحث در مورد این بیماری همه گیر.

این ویروس به پاره ورزشی و فرهنگی تقویم با بالا پرواز حوادث از برادوی به لیگ برتر فوتبال اوراق.

شیوع رسیده ارتفاعات جدید با چند چهره از بازیگران هالیوود به سیاستمداران و حتی کانادا بانوی اول ابتلا به عفونت است.

‘بدترین در یک قرن’

COVID-19 که برای اولین بار پدید آمده در چین در ماه دسامبر گسترش بی وقفه در سراسر جهان حتی به عنوان موارد در آسیا باید وارد در روزهای اخیر.

کره جنوبی پس از دست و پنجه نرم کردن با بیشترین شیوع در خارج از چین را دیدم به تازگی بهبود بیماران تجاوز تازه عفونت برای اولین بار و کمترین تعداد موارد جدید به مدت سه هفته.

چین این هفته ادعا کرد “اوج” از این بیماری همه گیر را گذرانده بودند سواحل آن وجود آن هنوز هم بزرگترین کلی تعداد مرگ و میر و عفونت.

پکن گزارش داد فقط 11 عفونت در روز شنبه و برای اولین بار از زمان آغاز شیوع اکثر آنها وارد شد موارد از خارج از کشور.

ایتالیا سخت ترین-آمار کشور در اروپا, ثبت بالاترین یک روز راهداری با 250 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته, در حالی که اسپانیا اعلام وضعیت هشدار پس از آن عفونت شتافت گذشته 3,000.

یک قایق از کشورهای اروپایی تعطیل مرزهای خود را به خارجی ها بسته های غیر ضروری کسب و کار رستوران ها و هتل ها و موزه ها و ممنوع کرد.

فرانسه و جهان را پر بازدید ترین کشور بسته برج ایفل و موزه لوور بیش از آنچه که رئیس جمهور امانوئل پاکسازی به نام “بدترین بحران بهداشتی در فرانسه در یک قرن.”

اقدامات جدیدی آمد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته ممنوع همه مسافران از سرزمین اصلی اروپا برای 30 روز باعث سریع ملامت از بروکسل که در تکاپوی تقویت اقتصاد اتحادیه اروپا.

ما مدارس در حال بسته شدن در سراسر کشور و تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها ماندن در خانه در حالی که لوئیزیانا شد اولین دولت برای به تعویق انداختن آن دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و شرکت های هواپیمایی اعلام کرد گام های بیشتر برای هواپیماهای زمین.

پنتاگون ممنوع همه آن پرسنل نظامی و غیر نظامی از مسافرت داخلی از دوشنبه برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

بازارهای سهام آسیا سقوط در فرار کسب و کار زیر بدترین روز در وال استریت پس از سقوط از سال 1987 به عنوان معامله گران درهم برای فروش پاک کردن تریلیون کردن بازار ارزیابی. داو بسته تا 9.4 درصد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات اضطراری.

ترودو در قرنطینه

این ویروس وزن به شدت در زندگی روزانه. مغازه ها و مربع ها و کافه ها معمولا بسته بندی شده با مردم ترک در ایتالیا است که در سراسر کشور اعمال شده مستند اقدامات هرگز قبل دیده می شود در زمان صلح.

بیماری است که مقدار کمی از هیچ کس. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اعلام کرد او در خودخواسته قرنطینه بعد از آزمایش مثبت روز بعد از ستاره هالیوود تام هنکس گفت که او و همسرش را آلوده شدند.

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro روز جمعه گفت او تا به حال آزمایش منفی پس از یک مشاور تایید شد آلوده.

ویروس قطع شده است, قنداق کردن از طریق رویدادهای ورزشی قرار داده و عمده علامت سوال بیش از توکیو بازی های المپیک, با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شاید آنها به تعویق انداختن آن را برای یک سال” جرقه خشمگین محرومیت از ژاپن است.

در بریتانیا که در آن دولت را آرام-آرام استراتژی مطرح شده است و برخی از ابرو, ملکه الیزابت دوم این درگیری و انتخابات محلی برنامه ریزی شده برای ماه مه لغو شده اند.

با مقامات هشدار اجتماعات بزرگ باید اجتناب شود, مکانهای تفریحی مانند دیزنی لند بسته شده اند و پرسود هند لیگ برتر کریکت رقابت به تعویق افتاده است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>