ما خانه مجموعه به تصویب $484 میلیارد Covid-19 نجات آوردن تعداد بی سابقه $1 تریلیون

صادر شده در: بروز رسانی:

ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان نگاه آماده به تصویب $484 میلیارد coronavirus امداد لایحه در پنج شنبه, کمک های مالی کسب و کارهای کوچک و بیمارستان ها و هل دادن کل هزینه های واکنش به بحران بی سابقه ای نزدیک به 3 تریلیون دلار.

تبلیغات

اندازه گیری دریافت جامد حمایت هر دو حزب در حزب دموکرات به رهبری آن جلسه برای اولین بار در هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. نمایندگان مجلس برخی از آنها با پوشیدن ماسک به حال یک روز طولانی از بحث و رای گیری طول توسط coronavirus پروتکل های ایمنی.

نمایندگان تایید توسط اندازه گیری گسترده ای دو حزبی حاشیه در طول یک دوره طولانی از رای گیری در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا کاربران را به باقی می ماند در یک فاصله از یکدیگر در راستای بهداشت عمومی توصیه.

خانه عمل را ارسال آخرین امداد لایحه به کاخ سفید که در آن جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است برای ثبت آن به سرعت به قانون است.

خواه به رهبری سنا در حال حاضر تصویب این قانون را در یک صدا رای فقط چند سناتور در روز سه شنبه. اما تهدیدات مخالفت برخی از اعضای هر دو طرف را وادار خانه رهبران به تماس کامل اتاق بازگشت به واشنگتن برای مجلس رای با وجود دولت stay-at-home سفارشات به منظور کنترل گسترش ویروس.

قبل از رای گیری در coronavirus کمک لایحه, مجلس تصویب شده جدید را انتخاب کمیته با حکم قدرت به پروب ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس. آن خواهد شد که قدرت های گسترده ای برای تحقیق چگونه فدرال دلار صرف شده بودن ایالات متحده آمادگی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مذاکرات.

دموکرات مجلس نانسی پلوسی گفت پانل ضروری است برای اطمینان از بودجه به کسانی که به آنها نیاز دارید و برای جلوگیری از کلاهبرداری. جمهوری خواهان گفت پانل مورد نیاز نیست و به عوامل موجود در بدن نظارت و شارژ حرکت بود در انتخابات سال با کف دست زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن. این کمیته تصویب شد رای 212-182 همراه حزب خط.

دلار 484 میلیارد کمک از مجلس چهارم به تصویب رسید به آدرس coronavirus بحران است. آن را فراهم می کند کمک های مالی به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان های مبارزه با, اقتصادی, عوارض یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 47,000 آمریکایی ها و پرتاب یک رکورد 26 میلیون نفر از کار گذشته پنج هفته پاک کردن تمام مشاغل ایجاد شده طی شدن بلندترین اشتغال رونق در تاریخ ایالات متحده است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>