مدعیان رکورد 3.3 میلیون نفر به کروناویروس مورد اقتصاد

حدود 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته – بیش از چهار برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 1982 – مذاکرات گسترده اقتصادی shutdown ناشی از کوروناویروس.

تبلیغات

افزایش هفتگی برنامه خیره کننده بود بازتابی از آسیب شیوع ویروسی است که تحمیل بر اقتصاد است. براده برای کمک بیکاری به طور کلی منعکس کننده سرعت از اخراج.

اخراج مطمئن هستند که برای سرعت بخشیدن به اقتصاد ایالات متحده غرق به رکود است. درآمد سقوط کرده است در رستوران ها, هتل ها, سینما و ورزشگاه و خطوط هوایی. فروش خودرو در حال کاهش و ماشین سازان بسته اند و کارخانجات. از جمله کارفرمایان در صورت پرداخت وام و سایر هزینه های ثابت به طوری که آنها در حال برش شغل برای صرفه جویی در پول.

به عنوان از دست دادن شغل کوه برخی از اقتصاددانان می گویند این کشور نرخ بیکاری می تواند رویکرد 13 درصد است. با مقایسه این بالاترین نرخ بیکاری در طول رکود بزرگ که به پایان رسید در سال 2009 10 ٪ بود.

اقتصادی بدتر شده است سویفت. اخیرا در ماه فوریه نرخ بیکاری در 50 سال اخیر از 3.5 درصد. و اقتصاد در حال رشد به طور پیوسته اگر فروتنی. در عین حال با آوریل تا ژوئن از سال چهارم, برخی از اقتصاددانان فکر می کنم اقتصاد کوچک خواهد شد و در آن شدیدترین سالیانه همیشه در حال انقباض است که می تواند به 30 ٪ برسد.

در گزارش خود پنج شنبه در وزارت کار گفت: 3.283 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته از 282,000 در طول هفته گذشته است. در عین حال بسیاری از افرادی که مشاغل از دست رفته در هفته های اخیر نتوانسته اند به فایل برای کمک بیکاری به دلیل دولتی وب سایت و تلفن سیستم های غرق شده اند مچاله شده از متقاضیان و منجمد شده اند ،

که logjam نشان می دهد که روز پنجشنبه گزارش در واقع طلب بخشایش میزان کاهش شغل در هفته گذشته. بنابراین آیا این واقعیت است که کارگران که در شرکت payman – فرفره کارگران مترجمان آزاد, خود اشتغالی – در حال حاضر واجد شرایط برای مزایای بیکاری حتی اگر در بسیاری از موارد آنها دیگر قادر به کسب پول.

مزایای بیکاری به گسترش

با اخراج صعودی قابل توجهی گسترش مزایای بیکاری برای میلیون ها نفر که از دست دادن شغل به عنوان یک نتیجه از شیوع کروناویروس گنجانده شد در یک اقتصادی امداد لایحه نزدیک شدن به تصویب نهایی در کنگره است. یک ماده در لایحه ارائه اضافی 600 دلار در هفته در بالای بیکاری کمک که متحده فراهم می کند. یکی دیگر از خواهد گسترش 13 هفته دیگر از مزایای فراتر از شش ماه از بیکاری کمک که اکثر متحده ارائه دهد.

قانون جدید نیز گسترش مزایای بیکاری برای اولین بار به فرفره کارگران و دیگران که در شرکت رسید.

جداگانه مصوبات هفته گذشته را فراهم می کند تا به 1 میلیارد دلار به دولت به منظور افزایش توانایی خود را به ادعا. اما آن پول را به پرداخت.

در کالیفرنیا ادعا می کند برای مزایای بیکاری بیش از سه برابر در هفته گذشته به 187,000. در نیویورک افزایش یافت که توسط یک عامل از پنج به 80,334. در سراسر کشور حدود 2.25% از کل نیروی کار برای اعمال بیکاری کمک به هفته گذشته است. در نوادا این رقم 6.8% در رود آیلند 7.5%.

Jessy Morancy هالیوود فلوریدا گذاشته شد جمعه از شغل خود به عنوان یک صندلی چرخدار همراه و نماینده خدمات مشتری در فورت Lauderdale فرودگاه. Morancy, 29, به نام دولت, بیکاری, دفتر دوشنبه تا سعی کنید به فایل برای مزایای بیکاری مواجه می شوند اما فقط یک پیام ضبط شده او گفتن به تماس بعد.

او همچنین نگران است که حتی یک پر بیکاری از 275 دلار در یک هفته خواهد بود کمتر از نیمی از آنچه او به دست آورده در کار و کافی را برای او فراهم کودکان سنین 10 و 7.

“من هنوز در حالت شوک” Morancy گفت.

او گفت که او شنیده است که کارکنان شرکت هواپیمایی ممکن است همچنان به دریافت حقوق اگر کنگره فراهم می کند کمک های مالی به شرکت های هواپیمایی. در عین حال حتی پس از آن را روشن است که کارکنان مانند او که کار را برای پیمانکاران – Eulen امریکا در مورد او – خواهد بود واجد شرایط.

“اگر این شرکت ها در حال رفتن به دریافت یک کمک مالی, چرا شامل ما؟” Morancy گفت.

حتی برای کسانی که قادر به فایل ادعا مزایای زمان را به پا زدن در. این به طور معمول طول می کشد دو تا سه هفته قبل از متقاضیان دریافت هر گونه پول. سازمان های دولتی باید در اولین تماس با کارفرمایان سابق خود را به منظور بررسی کار خود و درآمد تاریخ است. فقط در آن می تواند کارمند هفتگی مزایای بیکاری محاسبه می شود.

بدتر شدن مشکل بسیاری از سازمان های دولتی که مسئولیت رسیدگی به تعداد مدعیان بیکاری عامل در طول تاریخ کم سطح بودجه و نیروی انسانی است که در نظر گرفته شده که مسئولیت رسیدگی به یک قطره از ادعا. تنها چند هفته پیش, بازار کار شد و در قویترین شکل آن را به حال شده است در دهه.

کیم Boldrini-Sen, 41, همچنین تلاش برای حتی فایل خود را ادعا می کنند. او تلاش کرده است در دو دولت: در کانکتیکات, جایی که او با این نسخهها کار به عنوان یک متخصص طب سوزنی در عمل و در نیویورک, که در آن او زندگی می کند و خود طب سوزنی کسب و کار.

در کانکتیکات او فکر او برنامه ارسال شده بود. اما هنگامی که او بازگشت و در هفته گذشته دوباره فایل به عنوان متقاضیان ملزم به انجام هر هفته او یافت می شود وجود دارد هیچ سابقه ای از تشکیل پرونده اولیه. پس از در نظر گرفتن یک ساعت مجدد به پرونده او موفق به دریافت یک pop-up متوجه است که او فاقد شرایط لازم برای انجام آنلاین.

در نیویورک, دولت, وب سایت بارها و بارها سقوط کرد زمانی که او در نیمه راه از طریق پر کردن درخواست. هنگامی که او در نهایت موفق به ارسال را فشار دهید او دریافت یک pop-up و گفت او تا به حال به فایل از طریق تلفن. که مشغول به کار نشده هست یا نه.

“من به نام در تمام ساعات روز,” او گفت:. “که زندگی من برای یک هفته و من هنوز هم نمی تواند از طریق به هر کسی.”

روز دوشنبه وزارت امور خارجه نیویورک کار در توئیتر خود نوشت: “اگر شما شده اند قادر به دریافت از طریق تلفن و/یا سیستم آنلاین این هفته لطفا سعی در نگه داشتن.”

“ما در حال کار به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم اطمینان حاصل شود که تمام مزایای پرداخت می شود و صبر و شکیبایی شما قدردانی” آژانس گفت در توییتر.

الن Zentner یک اقتصاددان در مورگان استنلی گفت: در یک یادداشت به مشتریان است که 17 میلیون شغل می تواند از دست رفته از طریق ممکن است – دو بار کل 8.7 میلیون شغل که از دست داده بودند در این رکود اقتصادی ، او انتظار دارد که نرخ بیکاری به طور متوسط 12.8 درصد در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه خواهد بود که بالاترین سطح از سال 1930.

هنوز Zentner همچنین انتظار دارد که اقتصاد شروع به بازیابی توسط نیمه دوم سال است. آن زمان را برای همه چیز برای بازگشت به چیزی نزدیک به طبیعی او پروژه: نرخ بیکاری هنوز هم می تواند بالای 5 درصد در پایان سال آینده است.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>