ما سفارشات قاضی ویکی لیکس منبع چلسی منینگ در زندان بلافاصله

صادر شده در: ویرایش:

یک قاضی فدرال آمریکا روز پنج شنبه دستور داد که سابق سرباز ارتش ایالات متحده و ویکی لیکس منبع چلسی منینگ باید فورا از زندان آزاد شد, جایی که او برگزار می شد به دلیل امتناع از شهادت در حال انجام متحده آمریکا تحقیق و تفحص از ویکی لیکس.

تبلیغات

ورود در ایالات متحده دادگاه منطقه docket in Alexandria, Virginia, امضا شده توسط قاضی آنتونی Trenga نیز رد درخواست توسط منینگ به لغو جریمه که او تا به حال اعمال شده برای امتناع از شهادت و دستور داد او را به پرداخت جریمه جمعا به مبلغ 256,000.

بازداشت شنوایی برای منینگ برای جمعه برنامه ریزی شده بود لغو شد.

“نیازی به گفتن ما رها و از آنها بخواهید که به شما احترام او حفظ حریم خصوصی در حالی که او در پا” منینگ دفاعی تیم گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

روز چهارشنبه سخنگوی منینگ دفاعی تیم گفت: Manning تا به حال اقدام به خودکشی گرفته شده بود به بیمارستان که در آن او در حال بهبود است.

سخنگوی اندی Stepanian گفت که در وجود حبس و اعمال تحریم های مالی منینگ باقی مانده است “تزلزل در او امتناع از شرکت در یک هیئت منصفه روند که او را می بیند که بسیار مستعد ابتلا به سوء استفاده است.”

قبل از اخیر حبس برای امتناع از شهادت منینگ خدمت کرده بود هفت سال در یک زندان نظامی برای نشت صدها هزار نفر از ارتش آمریکا پیام ها و کابل ها به ویکی لیکس قبل از اینکه منتشر شد در دستور باراک اوباما ،

ویکی لیکس مبتنی بر اینترنت “نامه ای مرده رها کردن” برای leakers طبقه بندی شده و یا اطلاعات حساس تاسیس شد توسط شهروند استرالیایی جولیان آسانژ در سال 2006.

آسانژ است که برگزار می شود در لندن زندان به انگلیسی, دادگاه در نظر بگیرید یک درخواست از دادستان ایالات متحده برای استرداد او به ایالات متحده است. او می خواست به اتهام توطئه با منینگ برای هک کردن به یک پنتاگون سیستم های کامپیوتری حاوی مواد طبقه بندی شده.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>