ما آسانسور Covid-19 سفر مشورتی; انگیزش شهروندان برای بازدید از هند و چین

آمریکا برداشته شده و به بالاترین سطح خود از آن بهداشت جهانی مشاوره سفر برای آمریکایی ها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بازسازی قبلی کشور خاص سیستم بدون تغییر وضعیت بیش از 50 کشور جهان از جمله هند و چین است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر سطح 4: سفر نمی مشورتی — بالاترین سطح مشاوره سفر — در مارس 19, ترغیب شهروندان آمریکایی به سفر خارج از کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

هند همچنان در سطح 4 از مشاوره سفر همراه با بیش از 50 کشور از جمله چین است. این به این معنی است که ما خواست شهروندان خود را به سفر به هند با توجه به افزایش coronavirus موارد است.

وزارت خارجه در آخرین سفر مشورتی در هند صادر شده در روز پنج شنبه گفت: “آیا سفر به هند با توجه به Covid-19. ورزش افزایش احتیاط در هند با توجه به جرم و جنایت و تروریسم است.”

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) صادر شده است سطح 3 (جلوگیری از غیر ضروری سفر) سفر سلامت, اطلاع از هند با توجه به Covid-19 آن گفت.

مسافران به هند ممکن است تجربه مرز تعطیلی فرودگاه تعطیل, سفر, ممنوعیت اقامت در خانه دستور تعطیلی کسب و کار و دیگر شرایط اضطراری در هند با توجه به Covid-19 همه گیر آن گفت.

دستیار وزیر امور خارجه در امور کنسولی امور کارل Risch به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی است که وزارت امور خارجه در هماهنگی نزدیک با CDC برداشته شده سطح جهانی 4 مشاوره بهداشت و بازگشت به سیستم قبلی از کشور خاص, سطح, سفر, مشاوره با سطوح از 1 به 4 بسته به کشور-شرایط خاص.

همچنین بخوانید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه ‘خرید آمریکایی برای اولین بار’ دارویی فرمان اجرایی

CDC است به طور مشابه حذف آن در سطح جهانی 3 Covid-19 همه گیر توجه کنید. این تغییر مهم نشان دهنده این واقعیت است که سلامت و ایمنی شرایط در حال بهبود در برخی از کشورها در حالی که به طور بالقوه رو به وخامت در دیگران, او گفت:.

با بازگشت به این کشور سفر خاص مشاوره سیستم ما قادر به آمریکایی ها دقیق و اطلاعات عملی را مطلع سفر تصمیمات, او گفت:.

این Covid-19 همه گیر به شمار خطرات قابل توجهی برای مسافران و مقصد ما خاص مشاوره را به حساب آخرین اطلاعات و بهداشت عمومی و ایمنی تجزیه و تحلیل در Covid مربوط به خطرات Risch گفت.

در میان کشورهای دیگر که قرار داده شده است در سطح 4 از سفر مشورتی شامل افغانستان و بنگلادش و بوتان, سوریه, عربستان سعودی و روسیه و مکزیک و مصر و برزیل.

اگر چه هدایت از وزارت امور خارجه برداشته شده است و آمریکا و مسافران همچنان به صورت محدودیت های مسافرتی در کشور در سراسر جهان با توجه به افزایش موارد این بیماری کشنده در ایالات متحده است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus منابع مرکز سرایت آلوده بیش از 19 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 713,000 در سراسر جهان است.

ما در بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 4.8 میلیون نفر و بیش از 1,60,000 مرگ و میر.

اتحادیه اروپا را مسدود کرده است ورود گردشگران ایالات متحده و بریتانیا نیاز مسافران از ما را به قرنطینه برای 14 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>