تجاوز سربازان کاهش در آفریقا به عنوان استراتژی سوئیچ برای ‘شامل’ افراط گرایان

صادر شده در: Modified:

ایالات متحده آمریکا چهارشنبه اعلام کرد یک طرح اولیه برای تنظیم آن حضور نظامی در آفریقا است.تنظیم می آید به عنوان یک جدید دولت ایالات متحده گزارش می گوید که ما نظامی است روشن از تلاش برای تنزل گروه های افراطی اسلامی در غرب آفریقا وسیع منطقه ساحل صرفا تلاش برای مهار آنها است.

تبلیغات

اولین تغییر را ببینید بخشی از یک پیاده نظام واحد حدود 800 نیروهای جایگزین با تعداد مشابه نظامی مربیان و مشاوران به حمایت از نیروهای بومی و محلی در “کانون توجه کشورهای آفریقایی” وزارت دفاع افغانستان ،

“پیام من رله به من (آفریقایی) همکاران ما در حال راه رفتن به دور” ارتش ایالات متحده آفریقا فرمانده سرگرد ژنرال راجر Cloutier به خبرنگاران گفت:.

“ما هنوز مشغول اند.”

این حرکت برای اولین بار ناشی از جارو پنتاگون بررسی حضور نیروهای ایالات متحده در سراسر جهان در تلاش برای هماهنگی بهتر که با حضور ما دفاع اولویت—لیست که چین و روسیه به عنوان اصل تهدید برای کشور است.

که می تواند به معنای کاهش ما استقرار معنای اسلامی برای مقابله با تهدیدات نظامی از جمله در آفریقا است.
اما پنتاگون نیز با احتیاط از ترک یک خلاء در برخی مناطق مانند در آفریقا برای چینی ها و روس ها برای پر کردن است که می تواند آنها را ارزشمند استراتژیک footholds.

ما استراتژی با هدف ‘شامل’ گروه های افراطی

سربازان تنظیم می آید پس از انتشار در اوایل این هفته از سه ماهه گزارش بازرس کل پنتاگون وزارت امور خارجه و آژانس توسعه بین المللی اول به طبقه بندی نشده به عنوان علاقه موج در ارتش ایالات متحده فعالیت در آفریقا است.

این به ما بستگی دارد به خصوص در فرانسه و مختلف آفریقایی شریک نیروها در غرب آفریقا در زمینه عملیات اما استراتژی آمریکا تغییر کرده است از تلاش برای تضعیف یا کاهش اثربخشی از کسانی که گروه های افراطی در ساحل عاج به تلاش برای نگه داشتن آنها را از در حال رشد خود را از عضویت و گسترش به مناطق جدید AFRICOM گفت: پنتاگون بازرس کل در سه ماهه پایان دسامبر ، 31.

وضعیت امنیتی در بورکینا فاسو “رو به وخامت است سریع تر از هر جای دیگر در ساحل عاج می گوید:” گزارش جدید با استناد به آمریکا و آفریقا فرمان (AFRICOM). این کشور غرب آفریقا است متناوب تحت یک تعداد رو به رشد افراطی حملات به عنوان مبارزان حرکت از همسایه مالی است. صدها نفر از غیرنظامیان کشته شده اند و صدها نفر از هزاران نفر فرار کرده اند.

گروه های افراطی وابسته به گروه دولت اسلامی و القاعده در غرب آفریقا Sahel “نه تخریب و نه موجود” در گزارشی با استناد به AFRICOM.

ایالات متحده حدود 6000 پرسنل نظامی در سراسر آفریقا از جمله 800 در غرب آفریقا 500 نیروهای ویژه در سومالی و به تعداد نامشخص در یک پایگاه هوایی در نیجر.

فرانسه به تازگی اعلام کرد که این امر افزایش حضور نظامی در ساحل عاج به بیش از 5000 را آغاز کرده است و مسلح کردن آن هواپیماهای بدون سرنشین در حالی که رهبران فرانسه خواسته اند که ایالات متحده در برابر برش آن حضور نظامی.

(FRANCE 24 با AP, AFP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر