ما مسافران تخلیه از قرنطینه کروز کشتی ژاپن

صادر شده در: اصلاح شده:

آمریکایی ها شروع به خروج از قرنطینه کروز کشتی ژاپن روز دوشنبه به هیئت مدیره چارتر پرواز خانه به عنوان تعدادی از جدید کروناویروس موارد تشخیص داده شده در کشتی شروع به پریدن کرد به 355.

تبلیغات

تخلیه آمد که مقامات ژاپنی به شدت هشدار بیش از شیوع بیماری مرگبار, ترغیب شهروندان برای جلوگیری از جمعیت و “غیر ضروری کرده است.”

الماس شاهزاده قرار داده شد در 14 روز قرنطینه در اوایل فوریه پس از یک سابق مسافر آزمایش مثبت برای ویروس.

اما مقامات ایالات متحده روز شنبه اعلام کرد آنها را ارائه دهد آمریکایی ها در هیئت مدیره این گزینه به ترک کشتی و پرواز به خانه که در آن آنها خواهد شد یکی دیگر از 14 روز انزوا دوره است. چندین دولت های دیگر اعلام کرده اند برنامه ای برای حذف شهروندان خود را از کشتی به عنوان به خوبی.

اواخر یکشنبه و به ساعات اولیه روز شنبه, آمریکایی که تصمیم به ترک آورده بودند خاموش کشتی در گروه های عبور موقت کنترل گذرنامه اما تحت هیچ چک های بهداشتی آمریکا, مسافر سارا آرانا به خبرگزاری فرانسه گفت.

آنها سوار اتوبوس رانده شده توسط پرسنل در سر تا پا لباس محافظ و گفته شد که بیش از یک دوجین از خودروهای خواهد سفر را در یک کاروان.

“من خوشحال هستم و آماده رفتن” آرانا به خبرگزاری فرانسه گفت قبل از خروج از کشتی. “ما نیاز به یک مناسب قرنطینه این بود و نه آن.”

دولت آمریکا باید مداخله “خیلی زودتر در آغاز” 52 ساله پزشکی مددکار اجتماعی گفت.

“این بیش از حد بود برای ژاپن و آنها باید تا به حال به تحمل بار” او اضافه شده است. “مردم ژاپن سزاوار نیست این. من پر از قدردانی است.”

کاهش ترک

اما دیگر آمریکایی ها در هیئت مدیره کاهش یافته و تخلیه با وجود اینکه هشدار داد که آنها هنوز هم باید منتظر دو هفته و تست منفی برای این ویروس قبل از اینکه اجازه بازگشت به ایالات متحده است.

“سلامتی من خوب است. و من دو هفته قرنطینه است که تقریبا بیش از. چرا من می خواهم برای قرار دادن در اتوبوس و هواپیما با افراد دیگر آنها فکر می کنم ممکن است آلوده زمانی که من صرف نزدیک به دو هفته جدا از آن مردم است ؟ ” توییتی مت اسمیت یک وکیل آمریکایی در این کشتی با همسر خود.

او در توصیف یک شخص آمریکایی مسافر ایستاده در بالکن شعار “ایالات متحده آمریکا” به عنوان اتوبوس وارد شده به آنها را جمع آوری.

“البته در مغایرت با قوانین قرنطینه او با پوشیدن یک ماسک و او را به صحبت کردن با یک مسافر در مجاور بالکن و… شما از من خواست برای دریافت بر روی یک اتوبوس با او؟”

در اوایل روز شنبه وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: 1,219 مردم در کشتی در حال حاضر تست شده برای این ویروس با 355 مبتلا به این بیماری است.

ژاپن شده است و قادر به تست تمام کسانی که در هیئت مدیره با توجه به منابع محدود از تست کیت امکانات و نیروی انسانی آن نیز مورد نیاز توسط مقامات ردیابی گسترش ویروس بر روی زمین است.

اما وزارت بهداشت گفت: مسافران مسن تر از 70 در حال بررسی و کسانی که تست منفی و در سلامت خوب خواهد بود و مجاز به ترک کشتی از روز شنبه.

آزمون در مسافران شد و انتظار می رود برای شروع پنج شنبه و سالم مردم را مجاز به پیاده پس از روز شنبه را گفت.

‘یک مرحله جدید’

دیگر دولت اعلام کرد هر چند که آنها بیش از حد به دنبال بازگرداندن اتباع خود در هنگ کنگ اعلام کرد قصد دارد به منشور پرواز برای 330 ساکنان شهر در کشتی.

کانادا اعلام کرد تصمیم مشابه در حالی که استرالیا و تایوان و با توجه به این حرکت رسانه های محلی گفت.
در ژاپن تعداد زیادی از عفونت های جدید به افزایش خود ادامه داد و با شش مورد جدید گزارش شده در یکشنبه, بسیاری از آنها در توکیو. حداقل 59 موارد را در حال حاضر تایید شده است, از جمله بیش از یک دوجین در میان صدها نفر از اتباع ژاپنی و بستگان خود را عودت از ووهان چین, کانون شیوع.

یک پنجم تخلیه پرواز از چپ به چین در پنج شنبه شب.

با افزایش عفونت های محلی و کاتو و هشدار داد این کشور شد “ورود به یک مرحله جدید است.”

“ما در حال دیدن عفونت موارد است که ما قادر به ردیابی خود را از راه های انتقال,” او گفت.

“ما می خواهیم به درخواست عمومی برای جلوگیری از غیر ضروری و غیر ضروری کرده است. ما می خواهیم افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود برای جلوگیری از مکان های شلوغ,” او اضافه شده است.

“من فکر می کنم این مهم است که ما ورزش ژاپن جمعی قدرت است.”

(AFP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>