ما پرداخت روسیه برای coronavirus تجهیزات فرستاده شده توسط مسکو


واشنگتن: ایالات متحده پرداخت روسیه برای planeload تجهیزات پزشکی فرستاده شده توسط مسکو برای کمک به مبارزه با شیوع کروناویروس ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در پنج شنبه, پاک کردن سردرگمی که پا در این لایحه است.

A military truck loads on board of an Il-76 cargo plane in Chkalovsky military airport outside Moscow, Russia.

یک کامیون نظامی بارهای در هیئت مدیره از یک Il-76 هواپیمای باری در Chkalovsky نظامی فرودگاه در خارج از مسکو, روسیه.اعتبار:AP

آن را به حال شده است مشخص نیست که آیا روسیه فرستاده بود 60 تن از تجهیزات به عنوان یک هدیه و یا اینکه آیا آن را به حال به فروش می رسد حمل و نقل از هواکش, ماسک, ماسک و موارد دیگر.

وزارت خارجه روسیه گفت: مسکو پرداخت کرده بود نیمی از هزینه با نیم دیگر توسط واشنگتن است.

اما این مقام ارشد زبان به رویترز به شرط ناشناس ماندن گفت که ایالات متحده پرداخت می شود.

تبلیغات

“ایالات متحده است و خرید لوازم و تجهیزات آشکار با تحویل از کشورهای دیگر” این مقام گفت. “ما قدردانی روسیه از فروش این اقلام به ما زیر ارزش بازار است.”

رسمی انجام نمی دهد دقیق هزینه. وزارت امور خارجه پاسخ نمی دهند به درخواست برای توضیح بیشتر در چه کسانی پرداخت می شود برای تامین.

هواپیما وارد روز چهارشنبه در جان اف کندی فرودگاه در نیویورک و دنده بود که بازرسی توسط سازمان غذا و دارو به مطمئن شوید که آن را ملاقات ما با کیفیت استاندارد.

حمل و نقل کشیده شده آتش از منتقدان کرملین گفت که روسیه در حال تجربه کمبود شدید اقلام. سازمان ملل در سراسر جهان در حال تقلا برای دریافت تجهیزات پزشکی برای استفاده در برابر این بیماری همه گیر.

دنده فرستاده شد در مدت کوتاهی پس از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد موضوع در یک تماس تلفنی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن سپاسگزاری پذیرش این کمک های انسان دوستانه” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت ذکر شد توسط اینترفاکس خبرگزاری در روز سه شنبه.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>