ما انتخابات ریاست جمهوری است: جو بایدن ایده آل همسر در حال اجرا ،

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آخرین مرد ایستاده در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. او متعهد شده است برای انتخاب یک زن برای همسر در حال اجرا و گمانه زنی ها شدت یافته بیش از آنها از آن خواهد شد فقط به عنوان یک اتهام است که بایدن تجاوز جنسی یک زن عضو از کارکنان خود را در 1990s پدید آمده در جریان اصلی رسانه های ما.

تبلیغات

این تقریبا سه سال و نیم پس از هیلاری کلینتون را از دست داده انتخابات ریاست جمهوری به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. روز پس از مراسم تحلیف در تاریخ 20 ژانویه سال 2017 میلیون ها نفر از زنان و مردان شرکت کننده در راهپیمایی در سراسر جهان در اعتراض به رئیس جمهور اهانت آمیز نظرات در مورد زنان در طول مبارزات انتخاباتی خود و خود را ضد سقط جنین موضع. کلینتون شده بود اولین زن به یک نامزد حزب برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

در یک نقطه در شلوغ دموکراتیک زمینه برای این سال نامزدی بایدن مشترک بحث مرحله با چهار نامزد که زنان تمام سناتور آمریکا: نیویورک کریستن جیلیبرند کالیفرنیا کامالا هریس سوتا ctq و ماساچوست, الیزابت وارن, آخرین چهار به خروج مسابقه و به تایید او رقیب سابق و presumptive دموکراتیک نامزد.

با بسیاری از سراسر کشور برجسته زنان در مسابقه و نگرانی که تهمت قرار ملاقات به دیوان عالی کشور می تواند تهدید سقط جنین و حقوق آن را تعجب آور نیست زمانی که بایدن در اواسط ماه مارس بحث گفت: انتخاب یک زن به معاون رئیس جمهور باید دموکرات نامزد او را به چهره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

اگر بایدن به شرح زیر از طریق آن خواهد بود فقط سومین بار عمده ریاست جمهوری بلیط برجسته یک زن به عنوان معاون نامزد پس از دموکرات جرالدین فرارو در سال 1984 و جمهوری خواه سارا پیلین در سال 2008. در حال حاضر که او در این زمینه به خودش رای دهندگان و صاحب نظران به دنبال او برای ارائه در وعده خود و بینی در آنها او را انتخاب می کنید و چرا. این نیز فکر کردن در مورد اتهام خود را کارمند سابق تارا Reade که او ساخته شده در یک پادکست در اواخر ماه مارس است.

‘سهام’ و فراگیر

استیو گراسمن, غیر انتفاعی اجرایی و رئیس سابق کمیته ملی حزب دموکرات در دوران بیل کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری گفت: فرانسه 24 که بایدن قصد انتخاب یک زن نشان می دهد “تعهد به حقوق صاحبان سهام در آمریکا زندگی” و کمک خواهد کرد که نامزد درخواست تجدید نظر به حومه زنان رای دهندگان در میدان نبرد متحده مانند میشیگان و پنسیلوانیا است. گراسمن فکر می کند که اگر چه هیلاری کلینتون نمی تحریک به اندازه کافی از کسانی که رای دهندگان در سال 2016 نتیجه این زمان می تواند متفاوت باشد.

یک نظرسنجی گالوپ منتشر شده در آوریل 16 می یابد که 60 درصد از زنان ساکن در آمریکا رد از تهمت, شش, نقاط, بیش از درصد از زنان که رای دادند برای کلینتون در سال 2016 با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

اگر بایدن انتخاب یک رنگ به معاون رئیس جمهور گراسمن گفت: این امر به خصوص سیگنال است که حزب دموکرات به حزب فراگیر در به طور فزاینده ای متنوع کشور است.

“من فکر می کنم بایدن به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد اگر او را انتخاب کنید از رنگ” گراسمن گفت: با استناد به “اجاره نامه های جدید در زندگی” است که برخی از رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی به یمن و در کارولینای جنوبی اولین دولت او برنده در طول مقدماتی.

بایدن را انتخاب خواهد آمد در پی Reade حساب که پس از آن سناتور آمریکایی از دلاور و دیجیتالی نفوذ او در اوایل 1990s که نیویورک تایمز و واشنگتن پست مورد بررسی قرار گرفته اند و قادر به بررسی. گراسمن فکر نمی کند که این اتهام را تحت تاثیر قرار خواهد رای دهندگان انتخاب در ماه نوامبر “مگر چیزی پدیدار است که عمیقا مخرب و ثابت شده است که این باعث خواهد شد که مردم را به شک و تردید”.

‘زن حق’

کلر On 28 سال دموکراتیک کمپین سازمانده و خود توصیف مترقی زندگی می کند که در ورمونت گفت: فرانسه 24 که “هیچ راهی وجود دارد من ماندن در منزل” در روز انتخابات با وجود کمبود هیجان و جو بایدن.

“من هیچ گزینه ای دیگر اگر من می خواهم برای دیدن ما در دستیابی به هر چیزی در چهار سال آینده,” کامینگز گفت.

اما او مشکل با آنچه که او را درک به عنوان دموکرات محتاط پاسخ به Reade اتهام.

“این یک مبارزه به تلاش و معده است که” او گفت:.

اگر بایدن انتخاب همسر در حال اجرا است که سهام کامینگز ارزش مانند مراقبت های بهداشتی جهانی از طریق مدیکر برای همه, او را “کمی بیشتر هیجان زده” در مورد بلیط برای آن به سادگی شامل یک زن حرکت نمی کند ،

“من می خواهم به مطمئن شوید که آن را حق زن” او گفت:.

فرانسه 24 به نظر می رسد در برخی از پتانسیل زنان داوطلبان نامزدی حزب دموکرات را برای معاون رئیس جمهور و چگونه آنها می تواند تحت تاثیر قرار دهد در این مسابقه نتیجه در ماه نوامبر.

سابق امور خارجه گرجستان نماینده استیسی آبرامز

Stacey Abrams in Los Angeles, California on January 29, 2019.
استیسی آبرامز در لس آنجلس کالیفرنیا در ژانویه 29, 2019. AFP

پس از از دست دادن 2018 مسابقه برای فرماندار گرجستان آبرامز تاسیس نمایشگاه مبارزه با, یک سازمان است که طرفداران برای برگزاری انتخابات عادلانه و پشتیبانی از مشارکت و آموزش و پرورش در سراسر ایالات متحده است. قبل از در حال اجرا برای فرماندار او خدمت در گرجستان مجلس نمایندگان و رهبری آن دموکراتیک اقلیت. در مصاحبه منتشر شده در هفته گذشته در مجله Elle آبرامز گفت: “من عالی خواهد بود در حال اجرا همسر” با استناد به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان “به طور معمول نادیده گرفته و جوامع” و بخش دولتی و خصوصی تجربه رهبری. ما نماینده جیمز Clyburn از ایالت کارولینای جنوبی که حمایت از بایدن به او کمک کرد پیروزی قاطع اولیه پیروزی در آن دولت ذکر آبرامز در لیست آرزو برای VP نامزد.

سناتور الیزابت وارن

Elizabeth Warren in Detroit, Michigan on March 3, 2020.
الیزابت وارن در دیترویت میشیگان در 3 مارس سال 2020 است. © ربکا کوک / ایسنا

سناتور وارن ماساچوست گذشته عمده رقیب از جو بایدن را به تایید او که تایید شد-throated: در توییتی تصویری, او اشاره کرد بایدن را دهه سنا شغلی و تصدی به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور و ستایش بایدن تمایل به گوش دادن و تغییر ذهن خود را اگر ارائه شده با صدای ایده های سیاست. وارن سابق استاد حقوق در دانشگاه هاروارد رهبری ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره تحت ریاست جمهوری اوباما و به تازگی منتشر شده است یک برنامه همراه با ما نماینده Ro Khanna برای “کارگران ضروری لایحه حقوق” است که شامل پرداخت بیمار و خانواده را ترک زمان و “حق بیمه جبران” برای کارگران که در پاسخ به Covid-19 بحران در ایالات متحده است.

سناتور آمریکایی کامالا هریس

Kamala Harris in Manchester, New Hampshire on September 7, 2019.
کامالا هریس در منچستر, New Hampshire در سپتامبر 7, 2019. © گرچن Ertl رویترز

هریس به عنوان کالیفرنیا دادستان کل قبل از او انتخاب شد و به مجلس سنا در سال 2016. در یکی از اوایل دموکراتیک بحث در ماه ژوئن گذشته او انتقاد بایدن برای مخالفت با, در دهه 1970 فدرال busing از کودکان اقلیت سفید پوست در محلات به آموزش و پرورش عمومی عادلانه تر فراموش نشدنی توصیف تجربه خود را به عنوان یک کودک در کالیفرنیا که خودش سوار یک اتوبوس به ادغام یک مدرسه. هریس اتحاد آفریقایی کارائیب و جنوب آسیا میراث فرهنگی و گفته است که او یاد گرفته در مورد حقوق مدنی فعالیت از مادر او که لیسانس را در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در اطراف 1960.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer

Gretchen Whitmer in August, 2018.
گرچن Whitmer در ماه اوت سال 2018 است. گتی ایماژ آمریکای شمالی/AFP/فایل

هیلاری کلینتون از دست میشیگان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توسط تحت 11,000 آرا در سال 2016. بایدن به راحتی برنده دولت دموکراتیک اولیه در ماه مارس و با توجه به سیاست آمریکا سایت تپه متحدان بایدن گرفته اند توجه داشته باشید از Whitmer پاسخ به رئیس جمهور اخیر دولت از آدرس اتحادیه که در آن او با انتقاد از تهمت عدم پشتیبانی از زیرساخت های تعمیرات و مراقبت های بهداشتی و همچنین به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را به انفعال در قانون که افزایش حداقل دستمزد. به عنوان فرماندار Whitmer به تازگی تمدید میشیگان اقامت در خانه سفارش از طریق 30 آوریل یک حرکت بود که در ملاقات با تظاهرات خیابانی در پایتخت آن در مارس 15, با رادیو فردا گزارش داد که معترضان نمایش نشانه هایی گفت: “کار ما”; دو روز بعد تهمت توییتی “آزاد میشیگان”.

سناتور آمریکایی ctq

Amy Klobuchar in Charlotte, North Carolina on February 29, 2020.
Ctq در شارلوت کارولینای شمالی در فوریه 29, 2020. © لوکاس جکسون ایسنا

Klobuchar آویزان در رابطه جنسی خشن در یک مسابقه اولیه هیچ کس انتظار می رود او را به نفع خود پایدار تا آستانه سه شنبه هنگامی که او تایید بایدن در فرد در دالاس رالی. مینه سوتا سناتور خدمت در دفتر او از سال 2007 و در دموکراتیک بحث او بارها و بارها با اشاره به رکورد او را از کمک به تصویب قانون دو حزبی – و هنگامی که حمله وارن برای تلاش به لطفا مک کانل جمهوری خواه. به عنوان یک عملگرا Midwesterner, Klobuchar می تواند کمک بایدن انتخاب کنید تا رای در میشیگان و ویسکانسین و, آیووا, ایالات متحده است که برگ برنده برنده در سال 2016 اما که باراک اوباما در سال 2008 و 2012.

سناتور آمریکایی کاترین متن ترانه مست و کورتز

Catherine Cortez Masto in Las Vegas, Nevada on November 6, 2018.
کاترین کورتز متن ترانه مست و در لاس وگاس, نوادا در 6 نوامبر 2018. © اتان میلر AFP

اولین دوره سناتور نوادا اولین لاتین به خدمت در کنگره را بالاتر مجلسی. مانند Harris متن ترانه مست و او را وکیل دولت به طور کلی قبل از انتخاب شدن به مجلس سنا. در طول دوره تصدی خود را به عنوان AG او کمک فایل طرح دعوی در دادگاه علیه ما اقتصاد و بانک مرکزی آمریکا برای تقلب مربوط به وام های مسکن که بانک مستقر در 2012. سناتور برنی ساندرز تحت سلطه نوادا دموکراتیک اولیه و با توجه به ورودی های نظرسنجی ها ذکر شده توسط NBC 50 درصد از رای دهندگان لاتین گفت: آنها ترجیح سناتور ورمونت. متن ترانه مست و اگر در بلیط او می تواند کمک بایدن پیروزی بیشتر Latino پشتیبانی در نوادا و کالیفرنیا که در آن ساندرز نیز برنده اوليه روز است.

سناتور آمریکایی تمی بالدوین

Tammy Baldwin in Washington, D.C. on April 11, 2019.
تامی بالدوین در واشنگتن در آوریل 11, 2019. © الکس Wroblewski AFP

بالدوین نشان دهنده ویسکانسین یک میانه میدان نبرد دولت که در آن دموکرات ها برنده شده اند در هر انتخابات ریاست جمهوری از سال 1988 با یک استثنا: 2016. در دولت آوریل 7 اولیه رای دهندگان — بسیاری از صف در ماسک — انتخاب یک دموکرات به دادگاه عالی ایالت بیش از یک جمهوری خواه وقت آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها تایید شده است. بالدوین که آشکارا گی, برنده انتخاب مجدد به مجلس سنا با 55 درصد آرا در سال 2018 و قبلا خدمت در مجلس نمایندگان آمریکا. هیلاری کلینتون دیدار نیست ویسکانسین در سال 2016 انتخابات و در حالی که یک مطالعه علمی سوالات اگر غیبت او را تحت تاثیر نتیجه رای دهندگان ویسکانسین خواهد احتمالا دیدن بایدن و بالدوین در فرد این سقوط اگر آنها شامل دموکراتیک بلیط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>