ما را تنظیم می دهد ضد مالاریا داروهای اورژانس تایید برای درمان coronavirus

صادر شده در: Modified:

محدود اضطراری-استفاده از مجوز برای دو داروهای ضد مالاریا تبلیغ به عنوان بازی تعویض توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان coronavirus بیماران.

تبلیغات

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, وزارت بهداشت و خدمات انسانی مفصل های اخیر کمک های پزشکی به یک ملی ذخایر از جمله کلروکين و هیدروکسی کلروکین هر دو در حال بررسی به عنوان پتانسیل COVID-19 درمان است.

به گفته FDA اجازه داده بود که آنها را “به توزیع و تجویز شده توسط پزشکان در بیمارستان بستری, نوجوانان و بزرگسالان مبتلا به COVID-19, به عنوان مناسب, زمانی که یک کارآزمایی بالینی است که در دسترس نیست و یا امکان پذیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته گفت که این دو دارو می تواند یک “هدیه ای از خدا” با وجود دانشمندان هشدار در مقابل خطرات ناشی از overhyping درمان اثبات نشده.

بسیاری از محققان از جمله Anthony Fauci, ایالات متحده آمریکا,’ پیشرو بیماری های عفونی, متخصص باید خواست عمومی برای احتیاط باقی می ماند تا زمانی که بزرگتر بالینی اعتبار کوچکتر مطالعات.

دو US پزشکی بدن – موسسه ملی بهداشت و پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار – در حال حاضر کار به طرح چنین محاکمات است.

برخی در جامعه علمی از ترس تهمت حمایت از داروها می تواند ایجاد کمبود برای بیمارانی که به آنها نیاز به درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید بیماری که برای آنها تایید شده است.

آمریکا بیش از 140,000 رمان coronavirus موارد و 2,489 مرگ و میر با توجه به یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>