ما رد موازی تشکیل دولت در افغانستان; غنی عبدالله را سوگند

ایالات متحده را رد کرده است تشکیل یک دولت افغانستان به رهبری رهبر مخالفان عبدالله عبدالله موازی است که رئیس جمهور اشرف غنی.

هر دو غنی و عبدالله برگزار موازی تحلیف مراسم در کابل روز دوشنبه پرتاب این کشور به عمده بحران سیاسی در میان جریان صلح Efe اخبار گزارش.

“ما به شدت مخالف هر گونه اقدام به ایجاد یک دولت موازی و هر گونه استفاده از زور برای حل و فصل سیاسی تفاوت” وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo در بیانیه ای گفت.

ما نماینده خاص امریکا برای افغانستان آشتی زلمای خلیل زاد بود که در حال حاضر در غنی سوگند-گرفتن مراسم در حالی که عبدالله عبدالله تحلیف صورت گرفت و در حضور رهبران محلی.

این بحران سیاسی شده است و دم از سپتامبر زمانی که برگزاری انتخابات مشخص شده بود مشارکت کم در میان تهدید طالبان و پس از آن اتهامات تقلب گسترده توسط اشرف غنی احمدزی رقیب.

با وجود رد موازی swearings در Pompeo قدردانی “داکتر عبدالله بیانیه 9 مارس تأکید مشابه تعهدات به صلح و فراگیر” در راستای غنی گفته است که “بحث و مذاکرات ادامه خواهد داد و برای دو هفته آینده برای رسیدن به یک توافق در یک حکومت فراگیر که یکپارچه کشور و اولویت صلح است.”

این مقام آمریکایی همچنین با تمجید اشرف غنی احمدزی اعلام کرد که او را “از صدور حکم 10 مارس در طالبان آزادی زندانیان و تشکیل یک تیم ملی برای داخل افغانستان مذاکرات با طالبان با آنها ما در حال حاضر به یک توافق بر سر خروج نیروهای بین المللی از افغانستان است.

اگر چه غنی تا کنون مخالف توافق بین طالبان و واشنگتن برای آزادی 5000 شورشی او به نظر می رسید مایل به عملکرد در ازای کاهش خشونت.

در یک سخنرانی پس از مراسم غنی گفت: ساز و کاری برای مذاکرات با طالبان و آزادی هزاران نفر از طالبان از زندان های افغانستان “را به عنوان مورد نیاز تحت این قرارداد” بوده نهایی و به دستور ریاست در این زمینه خواهد بود صادر شده در روز سه شنبه.

“(این) فرمان… را شامل می شود جزئیات بیشتری از این فرایند است. خوشبختانه ما به یک چارچوب” گفت: غنی با همسرش بانوی اول رولا غنی همراه او به این مراسم است.

او افزود که وجود دارد خواهد بود “قابل توجهی کاهش خشونت” برای مردم را به دیدن در ازای آزادی زندانیان طالبان “مربوط به صلح و امنیت مردم افغانستان است.

 

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>