ما گزارش بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus مرگ و میر با نیویورک در کانون

حتی به عنوان تیم پزشکی تلاش برای صرفه جویی در یورش به شدت بیمار coronavirus بیماران و مرگ و میر آمار جدید اوج تعداد COVID-19 hospitalisations به نظر می رسید درست در ایالت نیویورک, ایالات متحده آمریکا کانون این بیماری همه گیر فرماندار اندرو کومو گفت: در روز سه شنبه.

تبلیغات

نیویورک یکی از چندین متحده همراه با ملت به عنوان یک کل به ارسال به بالاترین خود را روزانه از دست دادن زندگی از COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از ویروس است. متناوب 731 مرگ و میر گزارش شده در کومو دولت به تنهایی.

اما در اوایل آماری نشانه های این بحران ممکن است اوج ارائه راحتی کمی خسته پزشکان و پرستاران در خط مقدم از شیوع بیماری به عنوان بیمارستان اتاق های اورژانس و مراقبت ويژه سرشار با COVID-19 بيمار.

“مردم فقط خیلی فوق العاده بیمار … فوق العاده بیمار در راه است که من هرگز تجربه کرده یا دیده اند” گفت: ژاکلین کالاهان, 33, نیویورک شهرستان, پرستار صحبت کرد که آمریکا در وضعیت او مشخص نشده بیمارستان که در آن او کار می کند.

“پس هر روز است, راستش, سخت ترین روز,” او گفت:. “شما فقط نمی دانند که چگونه آن را به تغییر دهید و شما فقط امیدوارم که آن را نگه می دارد گرفتن بهتر است, اما شما می دانید که ما نمی تبدیل شده است که گوشه ای به طور کامل نشده است.”

در ویسکانسین رای دهندگان در روز سه شنبه braved coronavirus شیوع صبر کنید 6 فوت (1.8 متر) از هم جدا در خط برای ساعت ها و بازیگران آراء در این ایالت اولیه ریاست جمهوری و انتخابات محلی است. [nL1N2BV2M

برای ایالات متحده شمارش شناخته شده coronavirus عفونت با نزدیک شدن 400,000 روز سه شنبه با تعداد مرگ و میر بیش از 12,700 در یک رکورد تک روز پرش به بیش از 1800 در سرتاسر کشور.

ایالت نیویورک اختصاص بیش از یک سوم از ایالات متحده تایید coronavirus موارد به تاریخ و نزدیک به نیمی از مجموع مرگ و میر – 5,489 از شنبه.

اما کومو گفت: افزایش تعداد مرگ و میر بود “عقب مانده شاخص” آمدن روز یا چند هفته پس از شروع عفونت.

وی با اشاره به جای کاهش نرخ coronavirus hospitalisations مراقبت های ویژه پذیرش و یک لوله به عنوان نشانه های اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده در ماه گذشته مشغول به کار بودند.

کالیبره پیام

فرمانداران ایالت ایلینوی و لوئیزیانا – دو دیگر نقاط داغ در آمریکا همه گیر – به همین ترتیب زوج گزارش از رکورد جهش در COVID-19 مرگ و میر با داده نشان می دهد که سرایت ممکن است رسیدن به یک فلات.

این پیام به نظر می رسید کالیبره شده برای انتقال حس امید در حالی که اصرار مردم برای رعایت صرفا توسط stay-at-home سفارشات اعمال شده توسط فرمانداران از 42 متحده است.

“بیایید خود راضی” کومو یک کنفرانس خبری گفت. “اجتماعی فاصله در حال کار است. … همین دلیل است که شما ببینید تعداد کسانی که پایین آمدن.”

در سراسر کشور, فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: عفونت منحنی در دولت اول به اعمال stay-at-home سفارشات – بود “خم, اما آن را نیز کشش” با شیوع ویروس وجود دارد انتظار می رود به اوج خود در اواسط تا اواخر ماه مه.

“منحنی همچنان به افزایش, اما در حال حاضر آن را کندتر است,” او گفت: “ما جلسه.

در یکی دیگر از روشنایی ضعیف تابیدن از اخبار خوب ایالات متحده جراح عمومی, جروم, Adams گفت: این بیماری همه گیر ممکن است در نهایت به قتل کمتر از آمریکایی ها از طیف وسیعی از 100,000 به 240,000 بینی قبل توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

آخرین مدل پژوهش از دانشگاه واشنگتن – یکی از چندین ذکر شده توسط پیشرو مقامات بهداشتی – دارای هوا در ایالات متحده coronavirus مرگ و میر در مجموع کمتر از 82,000 توسط Aug. 4.

آدامز که سیاه و سفید است نیز اذعان اولیه نشان داده آمریکایی های آفریقایی تبار بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 برجسته دیرینه و نابرابری در سلامت و نابرابری در دسترسی به مراقبت های پزشکی.

بازگشایی اقتصاد

مراحل برای جلوگیری از این بیماری همه گیر را با چکش اقتصاد ایالات متحده بسته شدن بسیاری از کسب و کار در حالی که نرخ بیکاری soars.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی او می خواست برای بازگشایی اقتصاد آمریکا به زودی.

“ما می خواهیم به آن را باز کنید به زودی, به همین دلیل من فکر می کنم شاید ما در حال گرفتن به بالای منحنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio که شهر نقطه کانونی از دولت شیوع گفت که خیلی زود به اعلام یک گوشه ای تبدیل شده بود اما ذکر تشویق تحولات است.

“تعداد زیادی از مردم در بیمارستان های ما که نیاز به ونتیلاتور – که وضعیت بهبود یافته است کمی در روزهای اخیر,” او گفت:.

در این کشور دومین شهر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti روز سه شنبه دستور داد کارگران ارائه “غیر پزشکی” خدمات ضروری از قبیل سوپر مارکت کارکنان سایش پوشش صورت در حالی که در این کار است. که طول می کشد اثر در روز جمعه نیز نیاز مشتریان از فروشگاه های مواد غذایی و دیگر ضروری کسب و کار به همین ترتیب پوشیدن چهره پوشانده اند.

که خواهد آمد به عنوان برخی از امداد رسانی به توماس Flores, مواد غذایی کارگر در نرتهگت بازار در لس آنجلس که مانند بسیاری از, تحویل, کارگران, مواد غذایی کارکنان و پاک کننده ندارد stay-at-home گزینه است.

“من نگران” فلورس گفت: ساعت قبل از Garcetti باشد.

“من از خدا می خواهم به تماشای بیش از من وقتی که من ترک خانه و مراقبت از من در محل کار, اما من احساس می کنم نیاز به آمده چرا که بسیاری از خانواده های ما بستگی دارد,” او گفت:. “نه تنها خانواده من به من بستگی دارد چرا که من باید کسب درآمد به ارمغان بیاورد اما بسیاری از مردم بستگی به کاری که من انجام دهد.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>