آمریکا ‘هدف’ بیماران می گویند پزشکان در ایران سرطان بیمارستان

صادر شده در: ویرایش:

کارکنان پزشکی در ایران بالای سرطان در بیمارستان بگویید فرانسه 24 بیماران خود را در حال پرداخت قیمت جغرافیای سیاسی به عنوان استراتژی کشور در سیستم بهداشت و درمان در تلاش برای کنار آمدن تحت فلج کننده تحریم های ایالات متحده. اقتصاد در صدر دستور کار ایران سر به پای صندوق های رای در روز جمعه انتخابات عمومی.

تبلیغات

منطقه پذیرش در موسسه سرطان در بیمارستان امام خمینی در مجتمع پایتخت ایران, تهران, بسته بندی شده با بیماران به دنبال درمان در کشور را برجسته مرکز سرطان. نزدیک به دو سال پس از ما کشیده 2015 ایران تحمیل حال سفت کردن تحریم بیماران و کارکنان در موسسه سرطان در حال تلاش برای ارائه مراقبت های بهداشتی در میان کمبود و فزاینده قیمت مواد مخدر.

“ما لازم نیست به اندازه کافی از برخی از انواع مواد مخدر و ما مجبور به واردات آنها است. آن را می شود بسیار گران قیمت برای بیماران ما. آنها مجبور به پرداخت به دلار یا یورو” توضیح می دهد که Wida Shehri سر در شیمی درمانی واحد.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “حداکثر فشار” استراتژی به عنوان یک خطر جدی برای ایران سیستم بهداشت و درمان با توجه به بین المللی حقوق بشر ، یک 2019 دیده بان حقوق بشر گزارش در بر داشت برخی از بدترین متاثر شد و ایرانیان با بیماری نادر و شرایط است که نیاز به درمان تخصصی.

اگر چه واشنگتن ساخته شده است معافیت برای بشردوستانه واردات به آن تحریم های گسترده آمریکا علیه بانک های ایرانی همراه با شعارهای تهاجمی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را به شدت تحت تاثیر قرار توانایی ایران در واردات تجهیزات پزشکی.

در حالی که ایران در تولید 95 درصد از مواد مخدر کشور به واردات مواد تشکیل دهنده که آنها دشوار است برای دسترسی تحت تحریم.

“صادر کنندگان می خواهید به ما فروش مواد مخدر. مشکل پرداخت. ما لازم نیست که راه برای انتقال پول بین حساب های بانکی. من فکر می کنم حدود 50 درصد از بیماران ما شده اند تحت تاثیر تحریم” توضیح می دهد که محمود زاده مدیر انکولوژی در بیمارستان امام خمینی پیچیده است.

‘سرطان متوقف نمی شود’

ایرانیان در حال رفتن به پای صندوق های رای جمعه در اولین انتخابات پس از آمریکا در اعمال تحریم ها پس از خروج از 2015 ایران.

رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای روز سه شنبه به نام ایرانیان را به رای و گفت این نه تنها انقلابی و ملی مسئولیت بلکه یک وظیفه دینی”.

اپوزیسیون اما باید به نام تحریم از روز جمعه رای گفت: انتخابات نمی شد و دموکراتیک که مصاحبه برگه های رای تنها تقویت ایران مذهبی بوده است.

انتخابات شده اند تحت الشعاع قرار توسط توده disqualifications از بیش از 7000 عمدتا متوسط و نامزدهای اصلاح طلب توسط شورای نگهبان نظارت بدن.

به دام افتاده بین فلج کننده تحریم های بین المللی و یک دولت استبدادی فوران اعتراضات در سراسر کشور شد اما به طرز وحشیانه ای سرکوب در اوایل سال جاری با توجه به مخالفت آمار و ارقام.

در یک عامل تئاتر در موسسه سرطان اگرچه جراحان در تلاش برای نجات جان صدای خسته از بودن آلت در جغرافیای سیاسی بازی.

پزشکان می گویند تجهیزات پزشکی در مرکز سرطان است تا به تاریخ افزایش خطر برای بیماران.

جراحان مشغول به کار در یک عملیات پیچیده در یک بیمار مبتلا به فک سرطان که درگیر انتقال سینه به سلول های بافت را به این صورت صدا خسته با این وضعیت.

“ما مواجه با برخی مشکلات در طول عملیات” یک جراح گفت: فرانسه 24. “من نمی دانم واقعا اگر هدف از تحریم ها سیاستمداران و یا بیماران ما. ما در برخورد با سرطان در اینجا و سرطان متوقف نمی شود, بنابراین ما می تواند به توقف.”

به طور مستقیم یا غیر مستقیم ما را تحریم کرده اند آمار تقریبا در تمام بخش های اقتصاد ایران است و این اقتصاد است که بر روی رای دهندگان ذهن در طول این انتخابات شود.

(FRANCE 24)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>