تحریم های ایالات متحده قرار داده خواهد شد کسب و کار در چین سین کیانگ در اطلاع می گوید Pompeo

وزیر امور خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز یکشنبه آمد به شدت در چین برای آن نقض حقوق بشر در سین کیانگ و گفت: تازه ترین تحریم ها قرار داده خواهد شد کسب و کار عامل در منطقه توجه کنید.

“خطر ابتلا به مردم در آن منطقه بوده است. من صحبت کردن در مورد این. این بزرگترین نقض حقوق بشر در این قرن به تاریخ. و آنچه که ما تلاش کرده اند به انجام است را به چین اگر شما می خواهید برای شرکت در صحنه جهانی, شما نمی توانید در تعامل با رفتار شبیه به این. بنابراین ما شروع به اعمال تحریم بر افراد و کسب و کار درگیر در این” Pompeo گفت: در مصاحبه با فاکس نیوز.

Pompeo بود روز جمعه گفت که تحریم شده اند اعمال شده در سین کیانگ تولید و ساخت و ساز سپاه و دو تن از مقامات آن را برای اتصال به جدی حقوق بشر در جامعه اویغور در سین کیانگ.

پس از تحریم های اعمال شده توسط وزارت خزانه Pompeo به حال کشور خواست در سراسر جهان را محکوم حزب کمونیست چین (CCP) به صورت مداوم حقوق بشر علیه شهروندان خود است.

روز یکشنبه Pompeo گفته فاکس نیوز اخیر مجموعه ای از تحریم ها را توسط وزارت خزانه داری را به کسب و کار عامل وجود دارد توجه کنید.

“…آنها رو به تغییر رفتار آنها رو به توقف کار برده و با استفاده از آنها رو به جلوگیری از شرکت در این سیستم ها شده اند که متصل به عقیم سازی اجباری مجبور سقط جنین. اینها خیلی چیزهای وحشتناک است که در حال وقوع وجود دارد و ما در حال رفتن به تحمیل هزینه های واقعی در آن کسب و کار,” او گفت:.

“این شرکت است که درگیر در تجارت پنبه و بنابراین این اتصال به کسب و کار غربی از جمله کسانی که در ایالات متحده است. و ما شده ایم بسیار روشن است: ما گفته ایم ایالات متحده کسب و کار را به یک نگاه عمیق به زنجیره تامین خود را. من فکر نمی کنم شرکت های برخی از نام های تجاری در اینجا در امریکا – آیا می خواهید به آن وصل می شود به آنچه در حال وقوع وجود دارد” وزیر امور خارجه آمریکا اضافه شده است.

در مورد خواسته FBI مدیر کریستوفر ورای صحبت به سنا اینتل کمیته در هفته گذشته و هشدار در مورد چین افزایش قابلیت به دخالت آمریکا در انتخابات Pompeo گفت: “من صحبت در مورد این بازگشت در ماه فوریه به ملی انجمن فرمانداران – حزب کمونیست چین – و شما این را دیدم با ما بسته شدن کنسولگری در هوستون در حال اجرا است عملیات جاسوسی در داخل ایالات متحده و تلاش عمیق و نفوذ در هدف قرار دادن آمریکا از رهبران کسب و کار, از اعضای کنگره آمریکا از اعضای شورای شهر. ما شاهد آن اتفاق می افتد به یک سناتور در ویسکانسین.”

ما به تازگی دستور داد چین برای بستن کنسولگری خود را در هوستون. در اقدامی تلافی جویانه چین دستور داد ما را به نزدیک دیپلماتیک خود تسهیلات در چنگدو.

“این یک تلاش برای انجام تأثیر عملیات به تضعیف دموکراسی آمریکایی قرار داده و ملت ما در خطر است. این دولت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن – برای اولین بار – گفته است این است که به اندازه کافی از این, ما قصد داریم برای حل این مشکل است و با توجه به همه ما هدایت” گفت: Pompeo.

“و شما را دیده ام ما در آن عمل می کنند که آیا آن چیزی بود که ما را به کنسولگری با هوستون; شما را دیدم FBI دادستانهای چند PLA اعضای مشغول به تحصیل در اینجا در ایالات متحده مشغول به فعالیت بود که به وضوح غیر قانونی. ما به طور جدی این تهدید است. ما قصد داریم برای محافظت از مردم آمریکا از این چینی ها تاثیر عملیات,” او اضافه شده است.

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>