وزیر دفاع علامت Esper هشدار Huawei تهدید به ناتو

وزیر دفاع علامت Esper هشدار داد که پکن در حال حرکت است و بیشتر در خارج از نظم بین المللی و متحدان با استفاده از فن آوری های چینی خطر تضعیف ناتو است.

تحت رهبری چین چین “عنوان شده است و حتی سریع تر و بیشتر در جهت اشتباه —بیشتر سرکوب داخلی بیشتر درنده اقتصادی شیوه های سنگین تر دست و مهمترین مورد برای من بیشتر تهاجمی نظامی استقرار” Esper گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه.

Esper و وزیر امور خارجه مایکل Pompeo گرفته تا لفاظی در چین پس از یک کاربر بیشتر رسمی روز جمعه گفت که با وجود تهدید در برابر عذاب کرد که استفاده از تجهیزات Huawei Technologies.

آمریکا هشدار داده است که با استفاده از شرکای هواوی سخت افزار در شبکه های مخابراتی 5G قرار می تواند اطلاعاتی و نظامی روابط در معرض خطر به دلیل خطر پکن دسترسی به ارتباطات خود.

“اگر شما را درک نمی کنند تهدید و ما اصلا چیزی در مورد آن انجام و در پایان روز آن می تواند سازش چیست موفق ترین اتحاد نظامی در تاریخ: ناتو” Esper گفت.

آمریکا و چین قفل شده در یک جنگ تجاری در طول دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در حال رقابت برای نفوذ اقتصادی و مزیت نظامی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>