سنای آمریکا 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بیل که سر به پایین خانه

صادر شده در: Modified:

مجلس سنای آمریکا روز چهارشنبه به اتفاق آرا تصویب $2 تریلیون دلار بیل با هدف کمک به کارگران بیکار و صنایع صدمه دیده از این بیماری همه گیر کوروناویروس و همچنین ارائه میلیاردها دلار برای خرید ضروری و مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

تبلیغات

پس از تلخ مذاکرات عمیقا تقسیم سنا گرد هم آمدند و تصویب این لایحه با اتفاق آرا 96-0 رای که فرستاده عظیم بسته محرک اقتصادی به مجلس نمایندگان است که می تواند رای مدتی این هفته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دستیاران کمک کرده مذاکره دو حزبی اندازه گیری وعده داده شده به آن را امضا و به قانون به عنوان به زودی به عنوان آن می رسد ، “من آن را نشانه بلافاصله” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز چهارشنبه.

عظیم لایحه خواهد بود که بزرگترین محرک اقتصادی اندازه گیری تا کنون تصویب شده توسط کنگره – شامل 500 میلیارد دلار از صندوق برای کمک به سخت-آمار و صنایع و قابل مقایسه با مقدار برای پرداخت های مستقیم تا 3000 $در هر کدام به میلیون ها نفر از خانواده های ایالات متحده.

این بسته در نظر گرفته شده است به سیل اقتصاد با پول نقد در یک پیشنهاد برای جلوگیری از تاثیر تشدید بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 900 نفر در ایالات متحده و آلوده حداقل 60,000.

تنها دو نفر دیگر از کشورهای چین و ایتالیا باید بیشتر coronavirus موارد و سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که ایالات متحده به نظر می رسد مجموعه ای برای تبدیل شدن به مرکز جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

دستیاران به تهمت و ارشد سناتور از هر دو طرف اعلام کرد که آنها تا به حال به توافق بی سابقه محرک لایحه در ساعات اولیه روز شنبه پس از پنج روز مذاکرات.

اما این به تعویق افتاد با انتقاد از هر دو سمت راست و چپ در چهارشنبه هل دادن رای نهایی در گذشت تقریبا یک روز پر.

چند سناتور جمهوریخواه تاکید داشتیم این لایحه نیاز به تغییر به اطمینان حاصل شود که گذاشته شده کارگران خواهد پرداخت نمی شود, بیشتر در مزایای بیکاری از آنها به دست آورده ، این اصلاحیه که تغییر نرخ بیکاری ارائه نشد فقط قبل از سنا تایید اندازه گیری.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>