صادر شده در: Modified:

سنای آمریکا روز چهارشنبه تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره اتهامات پس از تاریخی دو هفته ای استیضاح محاکمه در بالا خانه است.

تبلیغات

جمهوریخواهان اکثریت سنا رای 52-48 به تهمت تبرئه از اتهامات که او نکردن کمک های نظامی به اوکراین به فشار کیف به بررسی رقیب سیاسی جو بایدن و کمک به انتخاب مجدد او تلاش.

یوتا سناتور میت رامنی تنها جمهوری خواه برای شکستن صفوف رای گیری برای محکومیت.
در اولین مقاله از استیضاح تهمت است که به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را با فشار بر اوکراین برای بررسی دموکراتیک رقیب, جو بایدن, در چه خانه دموکرات سیاسی گفت: در عوض به صورت شخصی و سیاسی به دست آورید. او نکردن ما امنیت کمک به عنوان اهرم فشار بر متحد مقابله خصمانه روسیه هر چند این پول در نهایت منتشر شد.

در اولین مقاله از استیضاح تهمت است که به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را با فشار بر اوکراین برای بررسی دموکراتیک رقیب, جو بایدن, در چه خانه دموکرات سیاسی گفت: در عوض به صورت شخصی و سیاسی به دست آورید. او نکردن ما امنیت کمک به عنوان اهرم فشار بر متحد مقابله خصمانه روسیه هر چند این پول در نهایت منتشر شد.

سناتور رای دادند 53-47 به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در مقاله دوم انسداد کنگره

مغلوب ساختن پیشی جستن سنا محاکمه پوشا 21 روز متمرکز شده که آیا او نکردن کمک های آمریکا به اوکراین در تابستان گذشته به عنوان یک اهرم برای گرفتن کیف به راه اندازی یک بررسی از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن دموکرات مدعی در این سال ما انتخابات ریاست جمهوری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگونه تخلف است.

‘برای همیشه لطفا برای استیضاح’ –

حکم هرگز واقعا در سوال از مجلس نمایندگان به طور رسمی استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر پاک کردن یک مانع عمده برای رئیس جمهور به طور کامل شیرجه رفتن به مبارزات انتخاباتی خود را برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر.

دموکرات ها بودند نژند اما تعجب نیست پس از شدید 78 روز خانه بررسی است که با آن مواجه عمومی و تردید و فشار بالا stonewalling از کاخ سفید است.

پیش بینی احتمال دارد حزب, خط, در, رای, توسط سناتور دموکرات مجلس نانسی پلوسی بارها و بارها گفت که هر آنچه که اتفاق افتاده تهمت می پیوستن دو قبلی رئیس جمهور به عنوان قیری با “استیضاح” برچسب.

رای گیری بسته سیاسی فصل است که بسیاری از دموکرات ها بوده است و تمایلی به وارد کنید.

پلوسی در اصل رد فشار اوایل سال گذشته به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن بر شواهد گردآوری شده توسط سپس مشاور ویژه رابرت مولر که او تا به حال مانع از روسیه انتخابات دخالت بررسی است.

اما نگرانی آن است که سنگین خطر سیاسی برای دموکرات ها کمتر از دو سال قبل از انتخابات ملی ذوب شده پس از اتهامات جدید ظاهر در ماه اوت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تحت فشار اوکراین برای کمک های خود را برای سال 2020 مبارزات انتخاباتی.

هر چند تردید از همان ابتدا که آنها برنده خواهد بود حمایت از جمهوری خواهان مجلس سنا بررسی انباشته با سرعت شگفت آور شواهد قوی برای حمایت از این اتهامات است.

شواهد نشان داد که از اوایل سال 2019 تهمت خصوصی وکیل رودی جولیانی و سیاسی متحد سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland بودند طرح ریزی برای فشار کیف برای کمک به لام دموکرات ها از جمله تهمت بالقوه 2020 رقیب جو بایدن با باز کردن تحقیقات به آنها.

آدام شیف که چراغ خانه تحقیقات گفت: این واقعیت است که آن را پس از مولر را بررسی نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 تا به حال به طور فعال به دنبال کمک از روسیه مجبور دموکرات ها به عمل می کنند.

“ما باید می گویند به اندازه کافی — به اندازه کافی! او خیانت امنیت ملی ما و او را به انجام این کار دوباره” شیف استدلال در طبقه سنا این هفته است.

“او به خطر بیافتد انتخابات ما و او را به انجام این کار دوباره” شیف گفت.

سوم رئیس جمهور به استیضاح

تهمت سوم رئیس جمهور به استیضاح شده است. دو نفر دیگر بیل کلینتون در سال 1999 و اندرو جانسون در سال 1868 در سمت چپ بود در قدرت توسط سنا.

در سال 1999 دموکراتیک رئیس جمهور بیل کلینتون شد متهم به اتهام دروغ گفتن تحت سوگند و انسداد عدالت ناشی از یک رابطه جنسی با یک کارآموز کاخ سفید.

در سال 1868 رئیس جمهور اندرو جانسون داشت و نه گناه از 11 اتهامات که تا حدودی حول یک پست-جنگ و جدال بر حذف وزیر جنگ.

ریچارد نیکسون رئیس جمهور تنها به استعفا بود که در سال 1974 زمانی که بسیاری از هموطنان خود را جمهوری خواهان او را رها طول یک خانه استیضاح پروب مربوط به یک استراحت در حزب دموکرات دفاتر در واشنگتن است.

(FRANCE 24 با AP, AFP و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de