صادر شده در: Modified:

آمریکا روز جمعه رای دادند در برابر تماس شاهدان و جمع آوری شواهد جدید در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه پاکسازی راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا قطعی تبرئه می آیند یکشنبه.

تبلیغات

با رأی 51-49 که جمهوریخواهان کنترل سنا را متوقف دموکرات رانندگی برای شنیدن شهادت شهود مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که به فکر دانش دست اول از مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای فشار اوکراین به بررسی یک رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

این اقدامات باعث دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان به طور رسمی اتهام تهمت با سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در ماه دسامبر.

ساخته شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن در سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح. او را انکار می کند تخلف است و متهم دموکرات ها از یک “اقدام به کودتا.”

سنا تقریبا قطعی به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح اتهامات به عنوان یک دو سوم اکثریت سنا مورد نیاز است برای حذف تهمت و هیچ یک از اتاق 53 جمهوری خواهان نشان داده اند آنها را رای به محکوم کردن.

در روز جمعه رای شاهد تنها دو جمهوری خواهان میت رامنی و سوزان کالینز با شکست حزب خود و با دموکرات ها رای دادند.

“امریکا را به یاد داشته باشید این روز متاسفانه جایی که سنا هم زندگی نمی کنند تا به مسئولیت های خود را که در آن مجلس سنا تبدیل شده به دور از حقیقت و رفت و همراه با یک شاهد محاکمه” رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر. 3 رای. بایدن پیشرو مدعی برای نامزدی حزب دموکرات را به صورت او.

زمان که رای نهایی مشخص نیست.

جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در بیانیه ای گفت که او قصد دارد به این نتیجه دادگاه “در روزهای آینده.”

حزب جمهوری خواه و سناتور مایک براون گفت: سنا را دوشنبه آینده به چهار هدف برای رای نهایی در روز چهارشنبه.

سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام گفت: دادگاه باید به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. “کیک پخته است و ما فقط نیاز به حرکت به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم به آن را پشت سر ما,” او گفت.

روز جمعه رای در شهود آمد ساعت پس از گزارش نیویورک تایمز جزئیات جدیدی از یک کتاب منتشر نشده نسخه خطی نوشته شده توسط بولتون که در آن یکی از دستیاران سابق گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی او در ماه مه به کمک فشار مبارزات انتخاباتی به اوکراین به دنبال تحقیقات که به نفع تهمت سیاسی است.

بولتون نوشت که تهمت به او گفت به تماس رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy برای اطمینان از Zelenskiy خواهد ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی یک بازیکن کلیدی در مبارزات بار گزارش شده است.

رابرت کاستلو یک وکیل برای جولیانی به نام بار گزارش “مطلقا نادرست است.” بولتون وکیل و سخنگوی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دموکرات ها گفت: “اخبار مصور نیاز به سنا برای قرار دادن بولتون تحت سوگند.

اما جمهوری خواهان گفت: آنها به اندازه کافی شنیده بود. گفت: برخی از آنها فکر نمی کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی اشتباه است در حالی که سناتور لامار الکساندر و راب پورتمن گفت: اقدامات خود را اشتباه بودند اما نه به مقدار impeachable انجام. سناتور مارکو روبیو گفت: استیضاح خواهد بود بیش از حد تفرقه برای این کشور حتی اگر یک رئیس جمهور مشغول به وضوح impeachable فعالیت است.

لیزا Murkowski یک جمهوری خواه میانه که دموکرات ها امیدوار بود با رای آنها به گسترش محاکمه گفت: این مورد در برابر تهمت بود با عجله و ناقص.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de