ما پیشی چین و ایتالیا برای اکثر coronavirus موارد

صادر شده در: بروز رسانی:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشتاق برای زود بلند کردن اجسام از لحاظ اقتصادی هزینه های اجتماعی فاصله اقدامات علیه coronavirus روز پنجشنبه گفت او پیشنهاد تقسیم ایالات متحده آمریکا با سطوح خطر.

تبلیغات

در نامه ای به فرمانداران دولت منتشر شده توسط کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که بهتر است تست در حال حاضر اجازه می دهد تا به نقشه برداری از ویروس تهدید در سطح محلی.

“تحت این اطلاعات محور معیارهای ما نشان می دهد دستورالعمل های طبقه بندی استان ها به عنوان در معرض خطر متوسط خطر و یا کم خطر,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برنامه های جدید خواهد بود کشیده شده “در هماهنگی نزدیک” با کارشناسان بهداشت و درمان.

او نگفت که در دستورالعمل جدید خواهد بود صادر شده اما او قبلا نشان داد این خواهد بود که به عنوان اوایل هفته آینده زمانی که 15 روز توصیه های اجتماعی فاصله سراسر کشور منقضی خواهد شد.

دولت فرمانداران باید با اقتدار به سفارش و یا بالابر قرنطينه و اجتماعی فاصله اقدامات پس از آن چیزی است که روشن نیست پاسخ مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای بازگشت سریع به حالت عادی خواهد شد.

احساس خطر غوطه در فعالیت های اقتصادی به عنوان تعداد زیادی از آمریکایی ها دور ماندن از شغل خود و حمل و نقل کاهش می یابد و به یک قطره تهمت است این هفته گذاشته و در این مورد سریع از سرگیری فعالیت طبیعی.

او راه می رفت به پشت او فشار اولیه به صورت گسترده بازگشایی آمریکا با عید پاک — در کمتر از سه هفته — پس از انتقاد را در کنگره در رسانه ها و در میان برخی از متخصصان سلامت که استدلال می کنند که صبر و شکیبایی مورد نیاز است را به شتاب از coronavirus’ گسترش یافته است.

خیلی زود برای پایان دادن به اجتماعی فاصله می تواند اجازه می دهد این بیماری به دوباره بجای اول برگشتن آنها هشدار می دهند.

روز پنج شنبه در این نامه نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به انعطاف پذیر و محدود بازگشایی در مناطق کم خطر به جای گسترده تر از shift.

با این حال کمی وجود دارد جزئیات دیگر در این پیام در مورد چگونه او آن را می بیند ،

“همانطور که ما افزایش حفاظت در برابر ویروس آمریکایی ها در سراسر کشور به امید روز به زودی خواهد رسید که آنها می توانند رزومه خود را عادی اقتصادی, اجتماعی, دینی و زندگی,” او نوشت.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>