ایالات متحده پیشی ایتالیا در روز شنبه به عنوان کشوری با بالاترین گزارش coronavirus تلفات ضبط بیش از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد.

تبلیغات

شیوع این بیماری در حال حاضر جان حداقل 20,071 مردم در ایالات متحده, که همچنین منجر جهان در تعداد تایید عفونت با 519,453 با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

ایتالیا سخت ترین-آمار کشور در اروپا با جمعیت یک پنجم اندازه ما بود در 19,468 اعلام کرد ویروس مرگ و میر در شنبه شب به گفته مقامات ملی.

به ما رسیده گریم نقطه عطف را به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن mulled بیش از زمانی که این کشور است که ثبت نام بیش از نیم میلیون عفونت ممکن است شروع به بازگشت به حالت عادی.

ایالات متحده دیده می شود بالاترین مرگ و عوارض به تاریخ این اپیدمی با حدود 2000 تن در روز گزارش شده برای چهار روز گذشته در یک ردیف کثرت آنها در داخل و اطراف شهر نیویورک است. حتی که است به عنوان کتمان حقیقت به نیویورک هنوز هم بدانند چگونه بهترین شامل افزایش مرگ و میر در خانه در آن آمار رسمی.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که ما تلفات می تواند رسیدن به بیش از 200,000 تابستان اگر بی سابقه اقامت در خانه سفارشات که بسته کسب و کار و نگهداری می شود اکثر آمریکایی ها در داخل خانه در حال برداشته و پس از 30 روز.

بسیاری از در حال حاضر محدودیت در زندگی عمومی از جمله تعطیلی مدارس و اورژانس سفارشات نگه داشتن غیر ضروری کارگران تا حد زیادی محدود به خانه های خود جریان از قدرت واگذار شده در دولت فرمانداران و نه رئیس جمهور.

با اینحال مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد زندگی را به بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و این اقدامات با هدف مهار گسترش Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus خود را انجام اقتصادی و بهداشت عمومی هزینه.

در نیویورک در روز شنبه دولت فرماندار و شهر نیویورک شهردار درگیر در تازه داد و بیداد بیش از تلاش های خود را برای مبارزه با این ویروس در آنچه در حال حاضر جهانی کانون در این مثال بیش چقدر مدارس ممکن است باقی بماند بسته شده است.

دولت بود و گاهی کندتر به اعمال اجتماعی-محدودیت فاصله نسبت به سایر حوزه های قضایی به ویژه در کالیفرنیا در حالی که نیویورک دو قدرتمند ترین مقامات هر دو حزب دموکرات و گاهی مخالفت با هر یک از دیگر بیش از مسائل قضایی و اصطلاحات برای استفاده از اقدامات خاص.

آنها به نظر می رسد در کنار هم پس از 2 مارس.

در صبح روز شنبه, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که شهر نیویورک را در مدارس دولتی دیگر بازگشایی در آوریل 20, اما ماندن بسته برای بقیه سال تحصیلی و گفت این کار درست انجام دهد.”

نیویورک شهرستان, مدارس, به, باقی مانده بسته را از طریق ژوئن: شهردار

فرماندار نیویورک اندرو کومو, اما, بعدها مورد استفاده خود را به طور گسترده ای به تماشای اخبار روزانه کنفرانس به عزل شهردار حکم به عنوان صرفا یک “نظر” و می گویند او خود را تصمیم گیری در مورد تعطیلی مدارس.

فعلی فدرال دستورالعمل حمایت گسترده اجتماعی-فاصله اقدامات اجرا تا مارس 30. مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال انتخاب مجدد در ماه نوامبر خواهد شد و سپس باید تصمیم بگیرید که آیا به گسترش آنها و یا شروع به تشویق مردم برای رفتن به محل کار و یک راه طبیعی از زندگی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که پرده جدید شورای مشورتی احتمالا در روز سه شنبه است که شامل برخی از فرمانداران دولت و تمرکز بر روند بازگشایی اقتصاد است.

تعدادی از آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری در سه هفته گذشته با پیشی گرفتن از 16 میلیون هفتگی جدید ادعا می کند در صدر 6 میلیون برای دومین بار متوالی در هفته گذشته.

دولت گفت: اقتصاد پاکسازی 701,000 شغل در ماه مارس است. که بیشترین زیان کار پس از رکود بزرگ به پایان رسید و طولانی ترین اشتغال رونق در تاریخ ایالات متحده آغاز شده است که در اواخر سال 2010.

خالی کلیساها

با بیش از 90 درصد از کشور تحت stay-at-home سفارشات تقویم مسیحی, مقدس ترین آخر هفته بیشتر خدمات ویژه livestreamed و یا پخش به نمازگزاران از خانه. با بسیاری از کلیساها در حال حاضر از بودجه دست نخورده مجموعه صفحات در آنچه که معمولا در یک زمان مشغول به سال در حال اضافه کردن به فشار بر منابع مالی خود را.

یک تعداد انگشت شماری از holdout کلیساهای آمریکا برنامه ریزی شده به جلو بروید و با فرد خدمات در یکشنبه عید پاک کرد و گفت حقوق خود را به عبادت هرحال بهداشت عمومی هشدار.

اما وجود دارد برق امید در این هفته.

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی و دیگر مقامات بهداشت با اشاره به کاهش نرخ coronavirus بستری شدن در بیمارستان و پذیرش در بخش مراقبت های ويژه – به خصوص در ایالت نیویورک – به عنوان نشانه هایی که اجتماعی فاصله اقدامات پرداخت.

اقامت در خانه سفارشات اعمال شده در هفته های اخیر در سراسر 42 متحده گرفته اند و تلفات زیادی در آمریکا تجارت و پرسش در مورد چگونگی کسب و کار طولانی تعطیلی و محدودیت های مسافرتی می تواند پایدار.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمدید صحبت از سرعت بازگشایی اقتصاد پس از نفوذ دانشگاه در مدل پژوهش در این هفته کاهش مرگ و میر خود ما پیش بینی به 60,000 مرگ و میر توسط Aug. 4 از حداقل 100,000 فرض اجتماعی-فاصله اقدامات در محل باقی می ماند.

اما جدید دولت آمریکا داده ها نشان می دهد عفونت را افزایش طول تابستان اگر stay-at-home سفارشات در حال برداشته و پس از 30 روز با توجه به پیش بینی های اولین گزارش نیویورک تایمز و تایید شده توسط وزارت امنیت داخلی رسمی.

جدید شیوع گزارش شده در روز جمعه در سن فرانسیسکو که در آن 68 ساکنان و دو تن از اعضای هیات در یک پناهگاه بی خانمان آزمایش مثبت مارک یکی از بزرگترین خوشه شناخته شده از عفونت در عین حال در یک مرکز در هر نقطه از کشور.

و 36 کارکنان آلوده شد با Covid-19 در تولید گوشت گاو گیاه در گریلی کلرادو با توجه به بسته بندی گوشت می آمد شرکت JBS, ایالات متحده آمریکا. دو نفر از کارکنان فوت کرده اند گفت: این اتحادیه به نمایندگی از کارگران در کارخانه.

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de