ما برای تخلیه شهروندان از coronavirus ‘شناور زندان’

صادر شده در: اصلاح:

سفارت ایالات متحده در ژاپن اعلام کرد که آمریکایی ها روی الماس شاهزاده – یک کشتی کروز لوکس قرنطینه در سواحل ژاپن پس از شیوع کروناویروس در هیئت مدیره خواهد بود و پرواز برگشت به خانه در یک پرواز چارتر روز یکشنبه.

تبلیغات

حدود 380 آمریکایی ها روی عرشه کشتی است که لنگر انداخت در یوکوهاما شهر بندر جنوب غربی توکیو.

تا کنون 218 نفر از کشتی را آزمایش مثبت برای یک ویروس جدید است.

ژاپن وزارت بهداشت مجاز 11 مسافر به پیاده جمعه گفت که کسانی که بالای 80 سال سن با زمینه ای شرایط پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ماندن در پنجره کابین در طول 14 روز قرنطینه می توانید اقامت در تعیین تسهیلات در ساحل.

الماس شاهزاده خانم’ مسافران را گزارش کرده اند احساس اضطراب و ملالت: “این رفتن به یک کروز لوکس آن را به مانند یک شناور زندان” مسافر دیوید هابیل گفت: در یک ویدیو ارسال شده در Facebook در آغاز قرنطینه نزدیک به دو هفته پیش است.

“چگونه ما در مقابله با آن ؟ ما هم می تواند خلاق و تفکر مثبت, چیزهایی, و یا ما می تواند کشیدن خودمان را به قطره قطره شدن.”

دیگر مسافران تصاویر ارسال شده از پراکنده وعده های غذایی خدمه در صورت ماسک و یک بار شلوغ زمینه های مشترک در حال حاضر به طرز مرموزی ترک کردند.

(FRANCE 24 با AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>