ما به چلپ چلوپ 2 تریلیون دلار در سابقه بسته کمک


واشنگتن: کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو طرف زده اند توافق بر روی یک جارو $US2 تریلیون دلار ($3.3 تریلیون) اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و یک سیستم مراقبت های بهداشتی تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

ارشد کاخ سفید مشاور اریک Ueland اعلام کرد که توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز چهارشنبه.

The massive stimulus will inject trillions of dollars into the US economy.

عظیم محرک اقتصادی را تزریق تریلیون ها دلار به اقتصاد ایالات متحده.اعتبار:AP

این توافق پس از روز از اغلب شدید چانه زنی و فشار و هنوز هم نیاز به نهایی در مفصل مقننه زبان.

“خانم ها و آقایان ما انجام می شود. ما باید یک معامله” Ueland گفت.

تبلیغات

بی سابقه اقتصادی بسته نجات می دهد پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $US367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران $US500 میلیارد دلار برای تضمین یارانه وام به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزهای اخیر به صدا توجه داشته باشید از نا امیدی در مورد بی سابقه ای مدرن روز تلاش برای متوقف کردن ویروس مارس در اصل توسط تعطیل عمومی فعالیت های در راه است که در حال حاضر تهدیدی برای اقتصاد ما است.

حتی اگر تهمت به دولت توصیه می شود آمریکایی ها محدود کردن فعالیت برای 15 روز شروع بیش از یک هفته پیش رئیس جمهور گفت که او به زودی ممکن است اجازه می دهد تا بخش هایی از اقتصاد در مناطق تا کنون کمتر به شدت ضربه توسط این ویروس به آغاز بازگشایی.

او ادامه داد: در این موضوع روز سه شنبه به او وزن یک آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از 15 روز است. پیشنهاد او که همه گیر می تواند سهولت و امکان بازگشت به حالت عادی در صرف چند هفته است که توسط مقامات بهداشت عمومی و یا بسیاری دیگر در دولت است.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>