واشنگتن: رئیس آژانس مبارزه با دوپینگ آمریکا است, اصرار کنگره آمریکا برای تصویب لایحه جرم بین المللی دوپینگ توطئه قبل از بازی های المپیک توکیو گفت: این امر می تواند یک عامل بازدارنده قوی در غیاب کافی مجازات برای گذشته دوپینگ.

USADA مدیر عامل شرکت تراویس Tygart شهادت قبل از کمیته بازرگانی مجلس سنا در روز چهارشنبه . مجلس به اتفاق آرا به تصویب Rodchenkov ضد دوپینگ به عمل نام برای مسکو مدیر آزمایشگاه که منفجر سوت در روسیه حمایت دولت دوپینگ در سال 2014 بازی های المپیک سوچی و این لایحه – که همچنین شامل حفاظت خبرچین – دارای حمایت هر دو حزب در مجلس سنا.

The Russian Olympic Committee building in Moscow.

روسیه ساختمان کمیته المپیک در مسکو.اعتبار:AP

“همه ما در حال حاضر یک بار در طول عمر فرصت برای رفع جهانی ضد دوپینگ سیستم” Tygart گفت. “ما میزبان لا المپیک در 2028 و ما می خواهیم آن را واقعی و نه تقلب.”

این سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) که دریافت کمک های مالی بیشتر از سوی ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری است که لابی برای تغییرات گسترده ای به این لایحه. در نامه ای به مجلس سنا این هفته وادا گفت: لایحه “باید عواقب ناخواسته شکنانه ضد دوپینگ سیستم” در صورت تصویب بدون تغییر.

تبلیغات

این لایحه که اجازه می دهد ما دادستان پس از دوپینگ طرح در رویدادهای بین المللی است که در آن آمریکایی ها درگیر هستند به عنوان ورزشکاران حامیان مالی و یا پخش.

این لایحه که اجازه می دهد ما دادستان پس از دوپینگ طرح در رویدادهای بین المللی است که در آن آمریکایی ها درگیر هستند به عنوان ورزشکاران حامیان مالی و یا پخش. WADA به نگرانی در مورد “برون مرزی” صلاحیت این لایحه پیشنهاد می کند. بسیاری از ما قوانین مبارزه با فساد از جمله کسانی که مورد استفاده برای محاکمه فیفا مدیران در فوتبال-مناقصه رسوایی همچنین اجازه می دهد تا اتهامات جنایات خارج از کشور.

“در حال حاضر وجود دارد عناصر از عمل است که می تواند نتیجه معکوس و می تواند معکوس برای حفاظت از پاک کردن ورزش در سراسر جهان” WADA مدیر کل Olivier Niggli گفت.

پرسید: پس از شنیدن این که آیا او احساس بیشتر فوریت به تصویب این لایحه قبل از بازی های المپیک که در ماه جولای سناتور راجر ترکه یا چوب کوتاه می سی سی پی یک جمهوری خواه و رئیس کمیته گفت: “من فکر می کنم تا.”

Tygart گفت: این لایحه که سازگار با WADA ضد دوپینگ مقررات و WADA را مخالف نشان می دهد سازمان تضاد منافع است.

Tygart و USADA همراه با ضد دوپینگ سازمان از ده ها تن از کشورهای دیگر استدلال کرده اند به صورت کاملا مستقل WADA می کند که عبارتند از مقامات که سود مالی از ورزش آنها قرار بود به پلیس.

Tygart نیز مورد انتقاد قرار WADA برای اقدامات خود را در بلند مدت در حال اجرا روسیه مورد. ورزشکاران روسی اجازه داده شد به رقابت در سال 2018 Pyeongchang المپیک تحت خنثی پرچم و وادا صادر کرده است همان تحریم روسیه برای توکیو – ناامید کننده برخی از ضد دوپینگ طرفداران که به نام یک پتو ممنوعیت تمام رقبای.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de