ما ویروس مرگ و میر ممکن است بیش از 100,000 هشدار رئیس پزشکی مشاور Fauci

صادر شده در: ویرایش:

دولت ایالات متحده مهمترین عفونت بیماری کارشناس می گوید ایالات متحده می تواند تجربه بیش از 100000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت از بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

Dr. Anthony Fauci, صحبت کردن در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه ارائه پیش آگهی خود را به عنوان دولت فدرال وزن عقب دستورالعمل های اجتماعی فاصله در مناطق است که به عنوان سخت-آمار شیوع در نتیجه در سراسر کشور 15-بعد تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

“من می گویند بين 100000 و 200000 مورد او گفت:” اصلاح خود را به می گویند او به معنای مرگ و میر. “ما در حال رفتن به میلیون ها نفر از موارد است.” اما او افزود: “من نمی خواهم برگزار می شود که” از آنجا که این بیماری همه گیر است “چنین یک هدف در حال حرکت.”

در مورد 125,000 موارد COVID-19 در ایالات متحده ثبت شده است که از صبح روز یکشنبه با بیش از 2,100 مرده است. مسلم است که بسیاری از بیماری اما موارد آنها گزارش نشده است.

دکتر دبورا Birx سر از کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: نقاط کشور با چند تا کنون موارد باید آماده برای چه آمده است. “هیچ دولت و هیچ مترو منطقه خواهد بود امان,” او گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

بسیاری از افرادی که قرارداد COVID-19 خفیف یا متوسط علائم است که می تواند شامل تب و سرفه بلکه در موارد خفیف تر از پنومونی گاهی نیاز به بستری شدن در بیمارستان. خطر مرگ بیشتر است برای افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر. بیمارستان در اکثر مبتلا مناطق در حال زور زدن برای رسیدگی به بیماران و برخی از بحرانی منابع.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>