ما هشدار آمریکایی ها به خارج از کشور به عنوان سنا رونمایی $1 تریلیون coronavirus طرح محرک

صادر شده در: بروز رسانی:

ایالات متحده هشدار داد آمریکایی ها در روز پنج شنبه به بازگشت به خانه و یا اقامت در خارج از کشور به طور نامحدود در حالی که جمهوری خواهان مجلس سنا رونمایی از $1 تریلیون اقتصادی و برنامه ریزی برای ارائه بودجه به طور مستقیم به کسب و کار و آمریکا به عنوان تعدادی از coronavirus مورد در کشور رسید گذشته 13,000.

تبلیغات

به عنوان مقامات ramped تا اقدامات لازم برای حفظ این ویروس از واشنگتن می تواند اعلام محدودیت های سفر در سراسر ایالات متحده و مکزیک مرز به عنوان به زودی به عنوان جمعه, محدود کردن گذرگاه برای سفر ضروری دو مقام در جریان این موضوع گفت. که به دنبال اقدام مشابهی را در روز چهارشنبه بسته شدن مرز با کانادا است.

سرعت گسترش بیماری تنفسی اتحاد در هم شکسته ترین الگوهای زندگی در آمریکا: بستن مدارس و کسب و کار باعث میلیون ها نفر برای کار از خانه مجبور بسیاری از مشاغل و به شدت محدود کردن سفر است.

“اگر شما را انتخاب کنید به سفر بین المللی, برنامه های سفر خود را ممکن است به شدت مختل و شما ممکن است مجبور به ماندن در خارج از ایالات متحده برای نامحدود بازه زمانی” وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که به حکم موقت توقف برای تمام ایالات متحده مسافر مسافرت هوایی.

“همه چیز روی میز” دبورا Birx کاخ سفید هماهنگ کننده برای coronavirus نیروی کار گفت: Fox News Channel.

بسته محرک

آمریکا پرده برداری از جزئیات $1 تریلیون دلار به علاوه coronavirus لایحه در روز پنج شنبه در نظر گرفته شده برای کمک به اقتصاد ایالات متحده آب و هوا اثرات رشد شیوع. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاقانه خواستار است که بسته است.

این امر می تواند کنگره سوم اضطراری coronavirus لایحه پس از یک $105 میلیارد-به همراه طرح توجیهی پوشش رایگان coronavirus تست پرداخت مرخصی استعلاجی و گسترش ایمنی-خالص هزینه های یک $8.3 میلیارد دلار اقدام به مبارزه با گسترش بسیار مسری پاتوژن و توسعه واکسن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و صحبت با چندین دولت فرمانداران توسط ویدئو کنفرانس از مقر سازمان مدیریت اضطراری فدرال گفت: دولت کمک خواهد کرد که ایالات متحده در صنعت خودرو “کمی است.” آن را نیز ممکن است در نظر یک بسته امداد برای صنعت مهمان نوازی است.

به ياوه بازار سهام و کنگره آمریکا مرگ و میر ناشی مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت تغییر لحن خود در مورد این بیماری این هفته خواستار اقدام فوری پس از گذراندن هفته کم اهمیت جلوه دادن خطرات.

بیش از 13000 نفر در سراسر ایالات متحده تشخیص داده شده اند با این بیماری به نام COVID-19 و بیش از 196 نفر با بزرگترین اعداد را تا کنون در واشنگتن و نیویورک است.

دو لس آنجلس لیکرز بازیکنان باید coronavirus NBA حق رای دادن گفت: روز پنج شنبه پس از چهار بازیکن از بروکلین نتز آزمایش مثبت برای این بیماری یک روز پیش از آن.

واشنگتن روز پنج شنبه گزارش داد هشت بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آوردن تلفات وجود دارد به 74 بیشتر از هر کشور ایالات متحده آمریکا.

ایالت نیویورک آزمایش 8,000 بیماران یک شبه و دستور داد سه چهارم از کارکنان دولت به کار از خانه در حالی که مقامات در نیویورک و همسایه نیوجرسی گفت که انتظار می رود تعداد موارد در این کشورها به مارپیچ به هزاران نفر.

“ما لازم نیست که نتایج 8,000 آزمون, اما هنگامی که شما انجام 8,000 آزمون شماره در حال رفتن به رفتن تا نمایی” فرماندار نیویورک اندرو کومو با سی ان ان گفت.

وجود دارد هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19 اما چندین گزینه در حال آزمایش هستند.

شهر نیویورک یک “روح شهر” پس از تاریکی

شهر نیویورک که در آن بسیاری از مردم در آخر هفته گذشته بسته بندی میله های محلی و رستوران ها شده است به طرز مرموزی ترک پس از شب هنگام است.

“این یک اسکیت باز رویا” گفت: Dyanna هرناندز 20 که به پیوست یک دوجین دوستان در منهتن اتحادیه مربع به لذت بردن از آزادی از آنچه او به نام “روح شهر” پس از سه روز در خانه گیر کرده. “من واقعا نمی توانم در قرنطینه می شود.”

با ایالات متحده آهسته به رول کردن توده تست برای این ویروس است که آلوده بیش از 244,000 مردم در سراسر جهان و مقامات و ترس و تعداد موارد شناخته شده بیماری های دستگاه تنفسی است که می تواند منجر به ذات الریه فاصله زیادی پشت سر واقعیت است.

این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 10 ، 000 در سطح جهان تا کنون کشیده شده است مقایسه با دوره پس از سانحه از جمله جنگ جهانی دوم در سال 2008 بحران مالی و 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر.

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری نیز توسط بسیاری از سال 2012 به یک 2-1/2 سال اخیر در هفته گذشته به عنوان شرکت در بخش خدمات گذاشته کارگران با کسب و کار تعطیل با توجه به همه گیر.

یک بخش که در آن کارکنان مشغول بودند — و قادر به کار از ایمنی خانه — بود این کشور 3 میلیون سرایداران خانهدار و خدمتکاران که در خط مقدم جنگ علیه این ویروس اغلب کار یک شب و تعطیلات آخر هفته برای تمیز کردن عمیق دفاتر فرودگاه ها و هتل ها.

“همه ترس” گفت: علی که با این نسخهها کار برای ABM تعمیر و نگهداری و تمیز کردن شرکت است که در استخدام بیش از 140,000 مردم است. “ما فقط به خاطر رفتن اجازه انجام آنچه ما می توانیم.”

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>