در میان TV productions آمدن به توقف با توجه به گسترش شیوع کروناویروس, USA TV Productions اعلام کرد که “نوا ویتا” جدید جرم و جنایت, درام آماده است برای ضربه زدن به صفحه نمایش کوچک است.

ده-قسمت سری است که در حال حاضر فیلم برداری شده است که ایجاد شده توسط Bagrat و Vaagn سرکیسیان و می گوید داستان از دو تا از بهترین دوستان — Mark Davis (Jared فرید Ward) و کارتر هایس (میکا Hauptman) — درگیر مشکل قانونی. دو cryptocurrency میلیاردرهای تبدیل به انقلابی شرکت نوا ویتا که به آنها هویت های جدید ظاهر و زندگی پس از برگزاری مرگ آنها. به زودی, FBI جلب بر روی توطئه و خانواده ها از بین می روند در این میان فاجعه است.

“نوا ویتا” است که به دنبال یک شبکه یا جریان پلت فرم برای توزیع. “ما تصمیم به اعلام تکمیل پروژه در حال حاضر به عنوان ما معتقدیم نوا ویتا خواهد بود بسیار مورد استقبال فرار برای مخاطبان تلویزیون در سراسر جهان رو به این زمان دشوار است” گفت: Bagrat سرکیسیان, در بیانیه ای. “بالا-مفهوم هیجان انگیز, یک سبک بسیار محبوب با بینندگان هر دو پیر و جوان. ما می توانید ببینید چه طنین انداز در Netflix و آمازون و HBO و ‘نوا ویتا خواهد بود یک پلاگین و بازی سری سمت راست خروجی.”

سابق اخبار پارسیان اجرایی مارتی Pompadur و E! بنیانگذار لری Namer نیز در هیئت مدیره و بازیگران شامل استفان بالدوین, توماس Beaudoin Reed Birney, جاناتان, اردوگاه, Raymond Cruz, Michel Gill میکا Hauptman, Robert Knepper, Marci Miller, Dean Norris, جنی Shakeshaft جارد فرید بخش و Titus Welliver.

“با تولید هالیوود در یک وقفه پخش و جریان سیستم عامل گرسنه هستند برای محتوای با کیفیت مانند Nova ویتا” گفت: Namer. “سری به آن همه — زندگی لوکس, بین المللی جرم توطئه و فتنه است. این مطمئن شوید که به درخواست تجدید نظر بزرگ برای بینندگان در سراسر جهان است.”

“نوا ویتا” نوشته شده است توسط اسکات Windhauser (“طوفان Heist” “مرگ در تگزاس”) و به کارگردانی سانتیاگو Salviche که مشغول به کار در موسیقی فیلم با بازی جنیفر لوپز و ماریا کری و مارک آنتونی.

“Bagrat و Vaagn ایجاد کرده است یک سری جدید با نوا ویتا” گفت: Pompadur. “از آن بسیار عالی به آن با استعداد تیم تولید این نمایش را آتش بینندگان علاقه و باید ببینید که نشان می دهد برای اضافه کردن به برنامه های خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de