انواع افتخار Amy Sherman-Palladino, Daniel Palladino در نانتاکت جشنواره فیلم

به نانتاکت جشنواره فیلم فجر اعلام کرد در روز دوشنبه که نویسندگان و تهیه کنندگان و کارگردانان Amy Sherman-Palladino و دانیل Palladino خواهد بود با افتخار تنوع را خلاق تاثیر در تلویزیون جایزه در 25 سالگرد رویداد.

شرمن-Palladino خالق مجموعه تلویزیونی محبوب “Gilmore Girls” “Bunheads” و “شگفت انگیزی خانم Maisel.” او دریافت کرده است پنج Emmys برای کار خود در “حيرت خانم Maisel” و اولین کسی که در تاریخ به نفع هر دو در کمدی نوشتن و کارگردانی دسته بندی ها در همان سال در جوایز امی ساعات پر بیننده. او همچنین موفق به دریافت Norman Lear جایزه دستاورد در تلویزیون از تولید کنندگان صنفی آمریکا است. Palladino کار کرده است به عنوان یک تولید کننده برای همین را نشان می دهد برنده سه جایزه امی و یک انجمن صنفی تولید کنندگان از امریکا برای کار خود را در “شگفت انگیزی خانم Maisel.” او همچنین کار بر روی سری از جمله “مرد خانواده” و “Roseanne.” شرمن-Palladino و Palladino دریافت جایزه تاثیر در فیلمنامه نویسان ادای احترام.

“به عنوان نانتاکت جشنواره عازم ما سالگرد 25th ما نگاه به جلو به افتخار برخی از خلاق ترین ذهن و استعداد گوهای امروز در زمینه. اریک ساخته شده است تاثیر بر صنعت با اسکریپت فوق العاده که باید به سمت چپ پایدار نفوذ آوردن برخی از نمادین ترین و بی شخصیت و کلمات به صفحه نمایش” گفت: Mystelle Brabbée مدیر اجرایی نانتاکت جشنواره فیلم. “امی ایجاد کرده است برخی از قدرتمند ترین و تلخ نقش زنان در تلویزیون و او و دن را علامت تجاری خود را درخشان گفت و گو به هر نشان می دهد آنها در نوشتن و تولید است. به عنوان جهان مشتاقانه پیش بینی فصل جدید از Maisel ما نگاه به جلو به جشن امی و دن و خود را گسترده و تاثیرگذار مشاغل در تلویزیون است.”

دریافت کنندگان قبلی از تنوع را خلاق تاثیر در تلویزیون جایزه عبارتند از: “شنبه شب زنده” نویسندگان و هنرمندان آن Beatts, Jane Curtin هایدی گاردنر, Sudi سبز و سارا اشنایدر به عنوان به خوبی به عنوان “خانه از کارت” خالق کمال yvette nicole brown و دیوید کرین و Jeffrey Klarik برای کار خود در “دوستان” و “قسمت”.

علاوه بر این برنده جایزه اسکار فیلمنامه اریک راث (“فارست گامپ” به یک ستاره متولد شده است” “The Curious Case of Benjamin Button” “خودی”) دریافت خواهد کرد فیلمنامه نویسان ادای احترام جایزه در این جشنواره است. MSNBC برایان ویلیامز را به میزبان فیلمنامه نویسان ادای احترام رویداد برگزار شد در ژوئن 27 در Siaconset کازینو.

25 نانتاکت جشنواره برگزار خواهد شد ژوئن 23-29.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>