کارناوال ونیز لغو در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus


کدگنو: مقامات ایتالیایی روز یکشنبه لغو تمام باقی مانده وقایع در جهان معروف کارناوال ونیز در تلاش برای متوقف کردن گسترش عفونت کروناویروس.

A woman in full costume for Venice Carnival, which was on Sunday cancelled due to the coronavirus outbreak.

یک زن کامل در صحنه و لباس برای کارناوال ونیز بود که در روز یکشنبه لغو شد با توجه به شیوع کروناویروس.اعتبار:AP

ایتالیا که دارای بالاترین تعداد عفونت های خارج از چین منتقل شده است برای کلمپ کردن در مجامع عمومی از جمله به تعویق انداختن برخی از Serie A, فوتبال, وسایل و محدود کردن دسترسی به برخی از هفته مد میلان را نشان می دهد.

کارناوال که تساوی دهها هزار نفر از revelers به یک منطقه است که در حال حاضر در قلب این کشور شیوع کروناویروس باید اجرا از طریق تا شنبه.

موزه ها و مدارس و دانشگاه ها و دیگر مکانهای عمومی بسته شد در ونیز و در سراسر منطقه ونتو حداقل تا 1 مارس.

تبلیغات

اتوبوس و قطار و دیگر اشکال حمل و نقل عمومی از جمله قایق های گوندولا و در ونیز – که ضد عفونی Veneto فرماندار لوکا Zaia گفت.

مقامات گفت: سه نفر در ونیز به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس همه آنها خود را در اواخر دهه 80 و در یک وضعیت بحرانی در بیمارستان است.

ایتالیا حرکت را امتحان کنید و محدود کردن گسترش آینه اقدام صورت گرفته در نقاط دیگر جهان از جمله کره جنوبی که مطرح است آن هشدار سطح.

همچنین در روز یکشنبه, فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Veran گفت که مقامات وجود دارد آماده است که ممکن است شیوع در فرانسه.

در مصاحبه منتشر شده در یکشنبه, روزنامه Le Parisienگفت: او نظارت بسیار نزدیک وضعیت از جمله در کشور همسایه ایتالیا و نه تخفیف یک “بیماری همه گیر” وضعیت در حال تحول است.

فرانسه در حال حاضر ثبت اولین coronavirus مرگ در خارج از آسیا پس از 80 سال-چینی توریستی در پاریس درگذشت.

تقریبا همه از ایتالیا 133 موارد خوشه در شمال حداقل 25 از آنها در ونتو.

Neigbouring لومباردی با 90 موارد تا کنون سخت ترین ضربه منطقه است. وجود مدارس و دانشگاه ها دستور داده شده است به ماندن بسته و رویدادهای ورزشی لغو شده اند. لومباردی ممنوعیت در رویدادهای عمومی نیز گسترش یافت و به توده ها در کلیساها در عمدتا کاتولیک رومی ملت است.

مقامات ابراز سرخوردگی آنها شده اند قادر به پیگیری کردن منبع یا بیمار صفر از گسترش ویروس در شمال. شیوع ظاهر در هفته گذشته زمانی که یک مرد در کدگنو در اواخر 30s شد بدحال.

در ابتدا فرض شده که انسان آلوده شده توسط یک ایتالیایی که اخیرا در بازگشت از شانگهای. زمانی که اچ آزمایش منفی برای ویروس, توجه, تبدیل به چندین چینی که در شهر زندگی می کنند و کسانی که مکرر همان کافه به عنوان مرد زده. اما لمباردی فرماندار Attilio فنتنا به خبرنگاران گفت: همه کسانی که چینی تست منفی بیش از حد.

همان محدودیت در مجامع عمومی شده اند اعمال می شود در جنوب این کشور که در آن هزاران نفر را در شهر بندری باری در روز یکشنبه برای دیدن فرانسیس.

در تورین اصلی شهر از شمال ناحیهای در شمال غربی منطقه سه موارد تشخیص داده شده اند و یک خانواده از سه نفر در حال آزمایش امکان سرایت, مقامات گفت. این منطقه همچنین اعلام کرد بسته شدن تمام مدارس و دانشگاه ها.

مردم خواست به ماندن در خانه در لومباردی و ونتو, اما در حالی که یک قفل پایین از بسیاری از شهرهای کوچک شده بود در روز شنبه اعلام کرد پلیس در ورودی کدگنو یکی از سخت ترین ضربه شهرهای نیست توقف اتومبیل های ورود و یا خروج .

ایتالیا اولین موارد – که از یک عروسی, چینی, زن و شوهر بودند که در تعطیلات در رم – ظاهر در اوایل فوریه.

به تاریخ مرگ دو نفر از افراد مسن در شمال – گزارش شده در میان 133 موارد است.

اسقف در چندین دایره اسقفی در شمال ایتالیا با صدور بخشنامه که آب مقدس فونت نگه داشته شود خالی است که همدلی ویفر قرار می گیرد در دست مؤمنان و نه به طور مستقیم به داخل دهان خود را توسط کشیش جشن توده و عبادت خودداری از دست دادن و یا تبادل بوسه در طول نمادین نشانه ای از صلح آیین.

AAP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>