جشنواره فیلم ونیز رفتن به جلو بدون همکاری با جشنواره کن برنامه ریزی شده

برنامه های در حال انجام برای جشنواره فیلم ونیز را در لیدو در این مراسم مرسوم در اوایل سپتامبر حافظه.

روبرتو Cicutto رئیس جمهوری ایران در دوسالانه ونیز, این جشنواره را سازمان مادر گفت: روز شنبه در مصاحبه با خبرگزاری ANSA که سپتامبر 2-12 تاریخ 77 سالگی edition ونیز را تایید کرد.

Cicutto در مصاحبه با ANSA — جزئیات است که تایید شده است توسط یک ونیز سخنگوی — عنوان امکان همکاری بین ونیز و کن که جشنواره کن مدیر تیری Fremaux ذکر شده در مصاحبه اخیر خود با انواعو اشاره کرد “از آغاز بحران مطرح کرده ایم امکان انجام کاری با هم اگر جشنواره کن لغو شد. ما در ادامه به بحث در مورد آن.”

Cicutto گفت: “با جشنواره کن, همه چیز امکان پذیر است اما من آن را نگرانکننده است که تیری Fremaux نگه می دارد گفت: او در ادامه به بررسی وضعیت و نمی گوید آنچه او می خواهد به انجام است.”

“ما در حال رفتن به جلو با برنامه های ما و اگر جشنواره کن است که هنوز تفکر (در مورد دوره خود را از عمل) و سپس وجود دارد هیچ گفت و گو” اضافه شده Cicutto.

دوسالانه helmer مشخص شده در حال حاضر وجود ندارد “فرضیه” در جدول برای یک مشترک ونیز-جشنواره کن ابتکار.

در مصاحبه با ANSA, Cicutto همچنین اعتراف کرد که او انتظار می رود “خارجی حضور و غیاب خواهد بود لزوما بسیار کوچکتر” در این سال نسبت به نسخه های گذشته از این جشنواره است.

“ما در حال انجام شبیه سازی های مربوط به یک نمونه جشنواره روز,” او گفت:, و اضافه کرد که فن آوری دیجیتال خواهد بود “مهم برای مطبوعات خارجی” و این که این همه حال خوب-تنظیم و قرار داده خواهد شد در “یک پیشنهاد است که ما را به جلو به تولید کنندگان.”

دوسالانه داده است خود را یک “پایان مارس” آخرین مهلت برای مرتب کردن جزئیات بیشتر در آینده نسخه را روش.

Cicutto که سابق تهیه کننده فیلم نیز خطاب کلید مسئله با استفاده از سینما برای جشنواره اشاره کرد او انتظار دارد مقامات ایتالیایی به کمک مالی ونیز وضعیت ویژه در شرایط در سراسر کشور اقدامات امنیتی در برابر گسترش coronavirus.

“این یک چیز به مدیریت شش یا هفت محدود سینما” به عنوان “هزاران نفر از فیلم تئاتر” در سراسر کشور او اشاره کرد.

در حالی که ایتالیا در حال حاضر در سخت مستند — با کروناویروس مرگ و میر بیش از 23,000 ساخت آن را سخت ترین آمار کشور توسط pandemic — عفونت های جدید در حال اعتقاد به plateaued و تا حدودی مشابه به چین امید است که بحران فروکش خواهد کرد هر چه زودتر نسبت به برخی از کشورهای دیگر.

ونیز در نظر گرفته است که جهان قدیمی ترین جشنواره فیلم در ماه ژانویه اعلام کرد که کیت بلانشت خواهد ریاست آن 77 سالگی edition.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>