Ventana سور مجموعه 2020 تاریخ جدید برگزاری

برلین — Ventana Sur, بزرگترین فیلم-تلویزیون صنعت رویداد در آمریکای لاتین – و bulwarked توسط شدیدا محبوب جشنواره کن هفته فیلم توسط Thierry Fremaux – مجموعه تاریخ برای آن 12th edition و اعلام کرد یک محل جدید در بوئنوس آیرس.

در حال اجرا دوشنبه Nov. 30 به دوشنبه, دسامبر. 4 در این سال 12th Ventana سور را در بوئنوس آیرس’ کیرشنر مرکز فرهنگی (CCK).

یک بار آرژانتین را تحمیل مرکزی اداره پست ساخته شده در دانشکده هنرهای زیبا به سبک فرانسه دوم Empire – این CCK می تواند نشستن به راحتی در یک پایان شانزه لیزه – ساختمان یک مرکز فرهنگی پس از سال 2015 ارائه خواهد شد Ventana سور به مراتب بیشتر فضا گفت: در بازار فیلم جشنواره کن را ژروم Paillard, Ventana سور همکاری مدیر گفت: در برلین.

امکانات ارائه شده توسط CCK شامل 1,950-مجموعه کنسرت هال و چند سالن. فضا در واقع تبدیل به مهم ترین چالش های این رویداد به عنوان آن رشد کرده است به طور چشمگیری از آن بنیاد کن Marché du Film ” جشنواره کن و INCAA در سال 2009.

Ventana Sur این سال را دریافت کامل دل پشتیبانی از آلبرتو فرناندز دولت که در زمان کار در دسامبر. 10 آن وزیر فرهنگ و Tristán بائر و لوئیس Puenzo رئیس INCAA آرژانتین موسسه فیلم هر دو متمایز بودن فیلمسازان.

محبوب ترین ها در انواع

بائر ساخت “برکت آتش” یک پژمرده حساب آرژانتین در مالویناس یا فالکلند جنگ که در زمان بهترین روایت از ویژگی های در ترایبکا.

Puenzo برنده جایزه اسکار برای “داستان رسمی.” آیا کارگردانی “Old Gringo” با بازی گرگوری پک و یا “فاحشه و نهنگ” و یا تولید خود را به بوئنوس آیرس تولید مبتنی بر خانه Historias Cinematográficas او باقی مانده است یکی از آرژانتین بیشتر در سطح بین المللی فکر فیلمسازان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>