‘واقعی’ تهدید از شیوع کروناویروس شدن همه گیر که می گوید

صادر شده در: Modified:

Coronavirus است و نزدیک به ایجاد یک بیماری همه گیر اما شیوع بیماری در کشور هنوز هم می تواند پسماندها از طریق ترکیبی از مهار و کاهش اقدامات سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات

“در حال حاضر که این ویروس تا جای پایی در بسیاری از کشورها تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی” Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل یک کنفرانس خبری گفت. “اما آن خواهد بود که برای اولین بار همه گیر است که می تواند کنترل شود. خط پایین این است که ما نه در رحمت ویروس.”

چهار کشور به حساب 93 درصد از حدود 110,000 موارد در سراسر جهان Tedros گفت. “ما تشویق می شوند که در ایتالیا است که در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی شامل آن اپیدمی و ما امیدواریم که این اقدامات موثر ثابت در روزهای آینده,” او اضافه شده است.

با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش دوشنبه تعداد مرگ و میر در اروپا از coronavirus را در صدر 500 از جمله آخرین پرش در ایتالیا از 366 به 463 مرگ و میر. شکل برگه 21 مرگ و میر در فرانسه, 16 در اسپانیا چهار در بریتانیا سه نفر در هلند دو در سوئیس و آلمان.

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>