‘نگران’: انگلیس مسائل هشدار که ممکن است جدید کروناویروس سندرم ظهور در کودکان


لندن: مقامات بهداشتی در بریتانیا هشدار می دهند که یک پتانسیل جدید کروناویروس مرتبط با سندرم در حال ظهور است در کودکان با افزایش موارد باعث فوری هشدار به پزشکان در سراسر کشور است.

این هشدار نشان داد یک “آشکار افزایش تعداد کودکان در تمام سنین ارائه با چند سیستم التهابی دولت نیاز به مراقبت های ویژه در سراسر لندن و همچنین در دیگر مناطق بریتانیا”.

The NHS has issued an alert to doctors about a potential new coronavirus-related syndrome.

بیمه خدمات درمانی صادر کرده است یک هشدار به پزشکان درباره یک پتانسیل جدید کروناویروس مرتبط با سندرم است.اعتبار:

موارد ایجاد شده است بیش از سه هفته گذشته با توجه به هشدار از خدمات بهداشت ملی مقامات و توزیع به پزشکان توسط اطفال در بخش مراقبت جامعه است.

“وجود دارد یک نگرانی رو به رشد است که یک [COVID-19] مربوط به سندرم التهابی است که در حال ظهور در کودکان در انگلستان و یا که ممکن است دیگر هنوز ناشناس عفونی بیماریزا در ارتباط با این موارد” مشاوره توجه داشته باشید گفت.

تبلیغات

وزیر بهداشت مت Hancock خبرنگاران گفت: در خیابان داونینگ که او “بسیار نگران” توسط توسعه است که در حال حاضر در حال بررسی توسط یکی از بریتانیا ترین کارشناسان ارشد.

کودکان که تا کنون موفق به فرار از بدترین اثرات بهداشتی از بیماری همه گیر کوروناویروس با این حال کمی است که هنوز شناخته شده در مورد این بیماری و نحوه گسترش آن و آنچه در آن می کند به بدن است.

کودکان تحت تاثیر شرایط جدید باید “با هم تداخل دارند از ویژگی های سندرم شوک سمی و غیر معمولی بيماری کاوازاکی”. کاوازاکی یک بیماری نادر است که تا حد زیادی تاثیر می گذارد کودکان زیر پنج سال و شامل تورم رگ های خونی در بدن است. آن می تواند باعث حرارت راش یا غدد متورم در گردن.

درد شکم و علائم گوارشی و قلبی و التهاب شده اند و ویژگی های مشترک میان به طور جدی بیمار است کودکان در طول هفته های اخیر. بعضی از آنها تا به حال به درمان در بخش مراقبت های ويژه.

این بیماری کشف شده در کودکانی که آزمایش مثبت به این ویروس و همچنین به عنوان کسانی که باید نیست. نیز وجود دارد برخی از شواهد “ممکن است قبل” COVID-19 عفونت در برخی از کودکان.

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: “این بسیار نادر, وضعیت, اما من فکر می کنم آن را کاملا محتمل است که این ناشی از این ویروس حداقل در برخی از موارد – از آنجا که ما می دانیم که در بزرگسالان که البته باید خیلی بیشتر بیماری از کودکان کار وجود دارد مشکلات بزرگ با روند التهابی و این به نظر می رسد و نه مانند یک فرآیند التهابی.

“بنابراین با توجه داریم جدید ارائه در این زمان از یک بیماری جدید امکان … وجود دارد که یک لینک است که قطعا قابل قبول است. اما اعداد بسیار کوچک هستند و نکته کلیدی این است که اگر پدر و مادر نگران هستند تلفن و مشاوره دریافت کنید.”

NHS انگلستان ملی, مدیر پزشکی, Stephen Powis خواسته است NHS England ملی مدیر بالینی برای کودکان و افراد جوان به بررسی “به عنوان یک مسئله فوری” وجود دارد که آیا یک لینک با شیوع کروناویروس.

انگلستان مرگ و میر افزایش به 21,092 در دوشنبه اما رقم واقعی بسیار بالاتر است چرا که هزاران نفر از مرگ و میر در مراقبت از خانه ها و خانه های خصوصی نشده اند اضافه شده به چوب خط حساب کردن. شیوع کشته شدن 83 بیمه خدمات درمانی کارکنان و 16 خانه مراقبت کارگران است.

مدارس باقی می ماند بسته و دولت به نظر می رسد بعید است که برای باز کردن آنها را پس از آن شروع به کاهش در سراسر کشور مستند.

“آن باقی مانده است این مورد است که اکثریت بزرگی از کودکان یا دریافت نمی coronavirus و یا اگر آنها, علائم جزئی” Ersin گفت. “این بدان معنی نیست که متاسفانه کاملا درست است: هنوز هم وجود دارد تعداد کمی از موارد از جمله برخی از موارد بسیار شدید. اما آنها بسیار کمتر از بزرگسالان است.”

Ersin گفت: به همین دلیل مدارس بسته شده بود و باقی خواهد ماند بسته شده بود نه به این دلیل که ویروس ارائه یک خطر بزرگ برای کودکان, اما به دلیل تعطیلی منجر به کاهش کلی انتقال ویروس است.

“وجود دارد کاملا یک بحث در حال حاضر در سراسر جهان در علم مورد آنچه سهم فراموش کودکان را به واقعی گسترش این ویروس در بین خانواده ها در سراسر کشور,” او گفت:.

“متفاوت است برای مثال در بین کودکان خردسال و کودکان مسن تر که ممکن است. اما متاسفانه ما هنوز باید مستقیم داده که واقعا ما کمک می کند تا به خاطر سپردن این است که یک بیماری است.

“در حالی که من فکر می کنم آن باقی مانده است مورد ما فکر می کنیم سهم کودکان در مدرسه به گسترش این ویروس است که احتمالا کمتر از مثلا آنفولانزا ما فکر می کنم, آن را قطعا کمک می کند.”

از 18,749 افرادی که فوت کرده اند از coronavirus در انگلستان بیمارستان nine سن بین صفر و 19. برخی از 137 بين 20 و 39 سال 1505 بین 40 تا 59 سال است.

رئیس کالج سلطنتی پزشکان اطفال و بهداشت کودک, راسل Viner, تاکید, تنها تعداد کمی از کودکان تبدیل شده اند به شدت بیمار است.

“بیماری های جدید ممکن است در حال حاضر در راه است که ما را متعجب و پزشکان باید آگاه باشید از هر گونه های در حال ظهور شواهد خاص علائم و یا از شرایط اساسی است که می تواند یک بیمار بیشتر در معرض خطر ویروس” او گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>