کهنه کا عامل جرمی Plager حرکت به شکل تولید شرکت مدیریت

دیرین کا عامل جرمی Plager را ترک کرده است این شرکت برای راه اندازی خود را مدیریت و تولید نهاد.

25 سال کهنه کار هالیوود dealmaking شرکت Plager نشان داده شده است بالای مشتریان از جمله جنیفر لارنس, Woody Harrelson, Gerard Butler, Mila Kunis, Emilia Clarke, هیو گرانت و جین فوندا به نام چند. قابل توجه او امضا لارنس و ساقی زمانی که آنها ناشناخته است.

او در عین حال-به-نام شرکت شده است در آثار از اواخر 2019, خودی گفت. در میان کسانی که پیوستن به Plager به عنوان مدیریت مشتریان Harrelson, تهیه کننده و سرمایه گذار Paul Brooks, بازیگر کلارا Rugaard و نویسنده-مدیر Oren Moverman.

“من خیلی هیجان زده می شود قادر به حداکثر رساندن زمان من با استعداد باور نکردنی من ممتاز به کار و همچنین به خودم فرصت برای کشف این سفر از یک پروژه از آغاز تا پایان” Plager در بیانیه ای گفت. “به من نگاه کردن به من در کا من به تو افتخار من مدت زمان طولانی دوستی و همکاری با همکاران و مشتریان برخی از آنها مانند چوبی, جری, میلا و جودی گریر من به نمایندگی برای 18 سال به همراه. هدف من این خواهد بود که کار با همه آنها و دیگر مشتریان فوق العاده برای 18 بیشتر.”

کا co-رئیس Bryan Lourd گفت: “جرمی شور و صداقت و خلاقیت را در خدمت او به خوبی در نقش جدید خود و ما خوش شانس به ادامه کار با او.”

Plager فوری پروژه به عنوان یک تولید کننده شامل Harrelson محدود در سری “مرد خطرناک ترین در امریکا” از ستاره پرتاب سرگرمی و لوک دیویس. او را نیز با پیوستن به تمرکز امکانات نسخه “قهرمانان” با همکار تهیه کننده بروکس کارگردان Peter Cattaneo و ستاره ساقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>