جانباز کنگره و رهبر سابق اتحادیه وزیر M V Rajasekharan گذشته خود را در بنگلور بیمارستان در مارس 13, دوشنبه است. او 91 بود و از درد و رنج طولانی مدت سن-بیماری های مرتبط با.

وزیر سابق امور خارجه در امور برنامه ریزی است جان سالم به در با همسر خود Girija Rajasekharan دو پسر و دو دختر.

Rajasekharan نیز Rajya سبها MP و یک عضو از شورای قانونگذاری کارناتاکا واقع شدهاست. او به نمایندگی کنکپورا حوزه در Lok سبها و شناخته شده بود برای ارزش مبتنی بر سیاست است.

یک agriculturist روستایی, توسعه و مدیریت, مشاور کنگره رهبر متولد شد و در 12 سپتامبر 1928 در Maralawadi در رمنگرا منطقه. او مدرک لیسانس خود را در علوم کشاورزی از دانشگاه میسور و همچنین مطالعه در دانشگاه میسوری کانزاس و دانشگاه کشاورزی و علوم کاربردی ایالات متحده آمریکا است.

“Rajashekharan پسر در قانون سابق وزیر S Njalingappa حال خدمت به عنوان یک MLC MP و اتحادیه وزیر بود یک سیاستمدار با سادگی و فروتنی و بلوغ است. او اقتدار در اقتصاد روستایی و در حال راه اندازی یک موسسه به مطالعات انجام شده در توسعه روستایی” کارناتاکا سانتی متر BS Yediyurappa گفت.

“آقای

MV Rajasekharan وزیر پیشین این مرکز در گذشت. ما از دست یک ارزش سیاستمدار با مرگ ساده, سخت MVR. من دعا می کنم که خداوند را به خانواده او و پیروان صلح از ذهن و قدرت تحمل این درد” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de