ViacomCBS نوسانات به از دست دادن در پست اول-ادغام نتایج

ViacomCBS گزارش از دست دادن در سه ماهه چهارم آن به عنوان یک نهاد جدید جعلی از سابق Viacom, Inc. و CBS Corp. نشان می دهد که ادغام شرکت چهره های بسیاری از همان سختی شرایط عملیاتی به عنوان پیشینیان خود است.

نیویورک صاحب CBS شبکه های تلویزیونی و رسانه های کابل مانند MTV و Nickelodeon است گفت: درآمد کاهش 3 ٪ در سه ماهه چهارم با پول کمتر در جریان از تبلیغات, چاپ و نشر, و, فیلم, درآمد از اعضا ثابت به یک نسبی روشن, نقطه, افزایش 1% در این دوره است. به طور کلی درآمد کاهش یافت و به $6.87 میلیارد از $7.09 میلیارد دلار در سال-دوره قبل از آن.

این شرکت گفت: آن نوشته شده است از دست دادن $258 میلیون دلار یا 42 سنت یک سهم در مقایسه با سود $884 میلیون دلار یا $1.44 سهم در سال-دوره قبل از آن. نتایج جستجو شامل افزایش هزینه در این دوره برای برنامه نویسی $589 میلیون و بازسازی $468 میلیون. ViacomCBS از دست رفته وال استریت انتظارات برای هر دو سود هر سهم و درآمد.

رهبر جدید نهاد گفت: روز بهتر شد و پیش رو برای صاحب بسیاری از رسانه های مارک. “ما فرصت باور نکردنی برای تحقق بخشیدن به قدرت کامل از موقعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولید محتوا و ارائه دهندگان خدمات در جهان است. این یک بازی هیجان انگیز و با ارزش محل می شود در زمانی که تقاضا برای محتوای بالاتر نبوده است و ما با استفاده از قدرت ما در سراسر ژانرهای فرمت دموی ها و, جغرافیای خدمت بزرگترین نشانی مخاطبان ما در خود سیستم عامل و دیگران” گفت: ViacomCBS مدیر عامل باب Bakish در بیانیه ای. “در سال 2020 اولویت های ما هستند و به حداکثر رساندن قدرت ما محتوای آنلاک ارزش بیشتر از ما بزرگترین درآمد خطوط و شتاب حرکت ما در جریان است. با استفاده از این به عنوان پس زمینه ما روشن مجموعه اهداف خود را برای سال و در حال فراهم کردن افزایش شفافیت در اطراف کسب و کار ما برای نشان دادن ViacomCBS’ توانایی ایجاد ارزش سهام امروز به عنوان ما همچنان در حال تکامل و رشد کسب و کار ما برای فردا.”

این شرکت مطرح شده و هدف آن پس از ادغام صرفه جویی در هزینه به $750 میلیون از 500 میلیون دلار به عنوان جدید گمانه زنی ها در مورد افزایش یافته است پتانسیل برای اخراج از کارکنان که ممکن است با هم تداخل دارند با دیگران در ترکیب نهاد.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>