ویکتوریا سوارکاران تماس برای هدر رفتن امداد در طول همه گیر


دو کیلوگرم افزایش حداقل وزن خواهد محافظت از سوارکاران از coronavirus و حفظ این ورزش در عمل با توجه به ویکتوریا سوارکاران انجمن.

این VJA نام در مسابقه ویکتوریا به دنبال نیوزیلند سرب و افزایش حداقل وزن دو کیلوگرم را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است برای کاهش فشار بر سوارکاران را برای ریختن به وزن.

Victorian jockeys have called for the minimum weights to be raised.

ویکتوریا سوارکاران به نام برای حداقل وزن مطرح شود.اعتبار:AAP

VJA اجرایی مت Hyland امیدوار مسابقه ویکتوریا خواهد اعمال تغییرات توسط نشست روز سه شنبه در Geelong, بلند کردن وزن حداقل به 56kg و معیار وزن به 62 كيلوگرم.

در بعدی شنبه $150,000 بندیگو Guineas, کلت و اخته را حمل 58kg و fillies 56kg در حالی که طلایی مایل topweight اختصاص داده می شود 62 كيلوگرم.

تبلیغات

وزن تخصیص داده شده برای جیلان روز پنجشنبه منتشر خواهد شد.

“این باعث می شود واقعا خوب حس مشترک به نفع همه” Hyland گفت: سن.

“هنگامی که چشمه های معدنی و سونا خاموش در مسابقه ما دوره های این افراد در یک کسب و کار که در آن آنها رو به کاهش وزن خود را.

“اگر آنها برای دیدار با وزن آنها رو به جایی بروید که قادر به انجام است که اگر امکانات در دوره در دسترس نیست.

“آخرین چیزی که ما می خواهیم آنها را به انجام در حال رفتن به سالن ورزش های محلی و پریدن در آبگرم با شش نفر آنها را نمی دانم هر چیزی در مورد و یا جایی که آنها بوده ام و سعی کنید و آنها را برای کاهش وزن وجود دارد.

“این یک راه واقعا ساده است که باعث می شود زندگی بسیار ساده تر برای این بچه ها.”

هیچ ویکتوریا اسب دوانی ارائه شده با علائم کروناویروس با توجه به Hyland که امیدوار مسابقه ویکتوریا اعلام خواهد شد تعدادی از اقدامات دیگر باقی می ماند “جلوتر از منحنی”.

ورزشی بدن در حال حاضر اعلام کرد که کسانی که مجاز در دوره خواهد بود موضوع را به دمای آزمایش در حالی که چاپ روزنامه نگاران در حال حاضر ممنوع از حضور در مسابقه نشست.

“با توجه به وضعیت بازی با پیوند سوارکاران و با کسانی که در فرآیندهای جداسازی و تلاش برای شکستن مردم به گروه ما به دنبال داشتن چندین تغییر اتاق و آن نوع از همه چیز,” او گفت:.

“ما می خواهم به سعی کنید به نگه داشتن آنها را به عنوان جدا شده به عنوان امکان پذیر است و نگه داشتن آنها را در محیط زیست خود را و از بین بردن چقدر قرار گرفتن در معرض آنها را به جهان خارج است.

“ما باید سعی کنید برای کمک به آنها را قادر به نگه داشتن قرار دادن نشان می دهد و نگه داشتن تبدیل کردن.”

مسابقه ویکتوریا در حال تایید کرد که این تغییرات توسط چهار شنبه شب مهلت.

نیوزیلند مقامات در حال حاضر نقل مکان کرد برای افزایش وزن دو کیلوگرم در حالی که مسابقه NSW است و در عین حال به اتخاذ همان سیاست است.

NSW سوارکاران انجمن نیز درخواست تغییرات که بر تعدادی از عمده معلولیت در طول تابستان کارناوال از جمله Doncaster مایل و سیدنی جام.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>