ویکتوریایی هنوز ايميل خود انزوا قوانین به عنوان 450 موارد جدید, 11 مرگ و میر ثبت شده

بیش از 100 ویکتوریایی که باید در خود به انزوا می تواند یافت نمی شود هنگامی که نیروی دفاع استرالیا پرسنل زدم در درب در پنجشنبه برتر Daniel Andrews نشان داده است.

پس از گزارش 2735 جدید کروناویروس موارد پس از یکشنبه, Victoria, ثبت 450 موارد جدید در روز جمعه 11 مرگ و میر.

آقای اندروز گفت: تيم سلامت و پرسنل ADF زدم در درب از 1150 ویکتوریایی در روز پنج شنبه به اطمینان حاصل شود کسانی که مردم خود جدا درست است.

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که مردم در خانه, او گفت:, اما 150 می تواند یافت نمی شود.

تبلیغات

“آنها ارجاع شده به پلیس ویکتوریا” آقای اندروز گفت.

“از کسانی که 150 نفر [وجود دارد] خواهد بود یک درصد نه درست. یک مقدار درصد زیادی من امیدوارم که قادر خواهد بود برای متقاعد کردن پلیس آنها کاملا دلیل خوبی نیست برای پاسخ به این درب که ADF و مقامات بهداشت عمومی زدم.”

تيم سلامت و ADF پرسنل انجام شده بیش از 5000 نقطه چک در افرادی که باید در خود به انزوا از تاریخ 22 و در مجموع 500 نفر که جواب نداد درهای خود را ارجاع شده به پلیس.

نقطه چک انجام شده در روز پنج شنبه بود “بزرگترین واحد-روز تلاش از آغاز برنامه” آقای اندروز گفت: “و این تعداد افزایش خواهد یافت همانطور که ما حرکت فراتر از به سادگی doorknocking”.

در هفته گذشته لیگ برتر نشان داد که بیش از یک چهارم افراد آلوده به این ویروس بودند نه در صفحه اصلی زمانی که doorknocked توسط مقامات. پس از آن دولت است و منع مردم با این ویروس ترک خانه های خود برای ورزش است.

نزدیک به 1000 بهداشت و درمان کارگران در حال حاضر این ویروس با برتر التماس ویکتوریایی به دنبال مستند محدودیت “برای محافظت از خود بلکه برای محافظت از ما اختصاصی, بهداشت و درمان, تیم”.

“به تاریخ وجود دارد 1527 تایید موارد در بهداشت و درمان کارگران است. که 139 بیشتر از دیروز. و وجود دارد در حال حاضر 911 بهداشت و درمان کارگران که فعال هستند, موارد,” او گفت:.

بیشتر پرستاران نسبت به پزشکان ابتلا به این ویروس ارشد بهداشت افسر برت Sutton گفت.

“من فکر می کنم مربوط به نزدیکی از تعامل است که پرستاران مشغول هستند با مراقبت از خود ارائه,” او گفت:.

ویکتوریا مورد روند ‘نسبتا مسطح’, باید رها و در دو هفته: Sutton

وجود دارد 607 ویکتوریایی در بیمارستان با این ویروس از جمله 41 در بخش مراقبت های ویژه.

یک زن در 50s دو مرد در 70s خود سه مرد و سه زن را در 80s و دو در 90s درگذشت یک شبه.

هفت نفر از 11 مرگ و میر گزارش شده در جمعه متصل شدند به مراقبت از سالمندان, آقای اندروز گفت.

استاد Sutton گفت: روز جمعه ارقام “معقول و منطقی در نظر چگونه آن بوده است در روزهای اخیر” پس از چهار رکورد 725 موارد و 15 مرگ و میر.

“من فکر می کنم این مهم است را به نقطه ای که ما شاهد نوسانات. ما دیده ایم بسیار مهم و یو پی اس و فراز زندگی با اعداد. که می تواند رخ دهد با بچینگ نتایج از آزمایشگاه های ما. اما روند کلی این است که ما نوع نشستن در 400 به 500 مورد در روز است. که نسبتا مسطح در طول هفته گذشته” استاد ساتون که بازگشت به تریبون پس از چند روز گفت.

“ما قطعا نمی آویزان در یک روز نتیجه به عنوان نشان می دهد بیش از حد. ما به دنبال در آن پنج روز به طور متوسط هفت روز به طور متوسط در شرایط از چه چیزهایی می رویم.”

استاد Sutton گفت که او انتظار می رود برای دیدن روند در مورد اعداد تغییر در حدود دو هفته.

“توپ کریستال زل زده است به خصوص ورزش مفید,” او گفت:.

“داشتن دیده می شود تثبیت کننده در اعداد که مثبت است. دوباره آن را به بالا و پایین در یک روز به صورت روز اما در دو هفته من انتظار می رود که این [تغییر].”

توجه ویژه برای همه دانش آموزان VCE

در همین حال ویکتوریا وزیر آموزش و پرورش جیمز Merlino اعلام کرده است همه VCE دانش آموزان داده خواهد شد و توجه ویژه خود را برای عطر نمرات.

قبلا توجه ویژه ای شده است تصمیم گرفت در یک مورد به مورد و بر اساس.

آقای Merlino گفت: “هر VCE دانشجو” خواهد بود به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گیرد و هر گونه اثرات جانبی از COVID-19 منعکس خواهد شد در عطر خود را رتبه بندی.

در سال های گذشته, آقای Merlino گفت: یک دانش آموز که توجه ویژه ای به علت یک بیماری طولانی مدت یا رویداد مهم در زندگی خود ممکن است تا به حال خود را VCE نمرات بهبود از C به A.

“این خواهید بود به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت. هر دانش آموز متفاوت است. ما آن را به کار کردن در یک از راه های مختلفی,” او گفت:.

معلمان خواسته خواهد شد که برای رتبه بندی دانش آموزان بر اساس عملکرد خود را در حال حاضر و اگر آن را برای COVID-19.

“این پیام را به هر دانش آموز است که به شما خواهد شد به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفت. به شما خواهد شد در هیچ نقطه ضعف که شما گام به VCE امتحانات در پایان سال’,” Mr Merlino گفت.

محدودیت های کسب و کار یک “جشن بیکران’: Andrews

آقای اندروز نیز فشار بر دولت خود را به روش نورد مرحله چهار محدودیت در کسب و کار پس از تعدادی از گروه های صنعت و شکایت در مورد عدم مشورت و سنگین-دست محدودیت.

“[این است که] قطعا یکی از بزرگترین چالش های انجام چیزی است که هرگز قبل از انجام شده است وجود ندارد چگونه به راهنمای در اینجا وجود دارد این است که هیچ قانون کتاب و یا راهکار برای این” او گفت:. “این است که واقعا بسیار چالش برانگیز است.”

برتر گفت: قوانین در محل در حال حاضر می تواند اصلاح پایین مسیر.

“ما در حال تعامل و ادامه خواهد داد به شرکت” او گفت:.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>