ویکتوریایی خواست به وحشت نمی خرید به عنوان گوشت کاهش یک سوم


گوشت گاو, گوسفند و خوک گیاهان پردازش و کشتارگاهها را کاهش عملیات خود را به دو سوم خود را عادی خروجی اما ویکتوریا برتر Daniel Andrews هشدار داده ویکتوریایی در برابر وحشت خرید.

در حالی که خریداران ممکن است دیگر قادر به برش از گوشت آنها ممکن است تمایل آقای اندروز هشدار داد در برابر برداشت در محصولات گوشت آن را توضیح خواهد بدتر دولت را تامین و توزیع به طور قابل توجهی.

“شما فقط همه چیز را سخت تر اگر افرادی که به معنی به انجام آن بروید و خرید مقادیر زیادی از مواد غذایی,” او گفت:. “که شما فقط به این معنی است که افراد دیگر به طور بالقوه آیا به چیزهایی که آنها نیاز دارند. همین دلیل است که سوپر مارکت ها قرار داده اند تعدادی از محدودیت خرید در محل.”

تقاضای خود را برای خریداران به خودداری از عجله برای سوپر مارکت ها و قصابی و خرید گوشت آمد و به او اعلام کرد ویکتوریا ضبط کرده 471 جدید کروناویروس موارد و هشت مرگ و میر کمتری نسبت به ثبت 725 موارد و 15 مرگ و میر گزارش شده در روز چهارشنبه.

او همچنین نشان داد که وزارت بهداشت مقامات اضافه 107 رمز و راز موارد ویکتوریا شمارش جامعه انتقال است.

تبلیغات

“آنها نمی تواند از امروز داده و آن موارد است که در حال بررسی آنها خواهد شد در پشت تاخیر یک یا دو روز اما این که از coronavirus کار پلیسی است که انجام شده است از روز گذشته اعداد و اعداد قبل از” آقای اندروز گفت.

Daniel Andrews said more than 100 mystery cases had been added to Victoria's tally of community transmission.

Daniel Andrews گفت: بیش از 100 راز موارد اضافه شده بود به ویکتوریا شمارش جامعه انتقال است.اعتبار:گتی

یکشنبه گذشته آقای اندروز ذکر 760 رمز و راز موارد – که ریشه عفونت ناشناخته باقی می ماند – به عنوان کاتالیزور برای دولت اعلام وضعیت فاجعه و اعلام خشن, مرحله, چهار مستند محدودیت.

اما وجود خواهد داشت بسیار بیشتر ناشناخته جامعه انتقال در سراسر ملبورن است که در عین حال برای محاسبه در آمار و ارقام.

در حال حاضر وجود دارد 7449 فعال coronavirus موارد در ویکتوریا از جمله 1533 مربوط به کارکنان و شهروندان در مراقبت از سالمندان در خانه.

آقای اندروز گفت: دو مرد در 60s سه مرد و دو زن در 80s و یک زن در 90s فوت کرده اند از این ویروس در 24 ساعت گذشته. چهار نفر از آخرین مرگ و میر مرتبط با مراقبت از سالمندان.

گوشت عرضه کاهش می یابد

مرغ تولید خواهد شد عامل 80 درصد از ظرفیت عادی آقای اندروز نشان داد در به روز رسانی در پنج شنبه.

“تفاوت در چرخه زندگی از کسانی که پرندگان به این معنی است که اگر شما به کاهش را به می گویند که 66 درصد, تعداد, پس از آن خواهد بود وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از حیوانات خواهد بود که اساسا نابود, اما نه فرآوری شده و این امر منجر به برخی از, من فکر می کنم بسیار مهم و کمبود محصول” آقای اندروز گفت. “به طوری که آنها خواهد شد با توافق به 80 درصد اندازه گیری.
“برای غذاهای دریایی آن مراکز هستند که زیر 40 کارکنان این قوانین نمی شود.”

آقای اندروز افزود: “ما فکر می کنیم که تعادل مناسب. همه این اقدامات طراحی شده برای درایو کردن به کمترین تعداد از کارگران ما عملا می تواند به بدون در همان زمان ارائه یک کمبود محصولات است.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم و اعداد شما نیاز به دانستن. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>