ناخون راتچاسیما: به عنوان عزاداری شروع برای قربانیان تایلند بدترین تیراندازی و کشتار در این کشور محسوب ضرر و زیان خود را: یک مادر از کشته شدن در چرخ از ماشین خود را به عنوان پسر خود را نشسته در کنار او یک دختر 13 ساله دانش آموز به ضرب گلوله کشته پایین به عنوان او سوار موتور سیکلت خود را در خانه و بیش از دو دوجین از افراد دیگر است.

Mourners attend a candlelight vigil for the victims of Thailand's worst mass shooting.

عزاداران حضور در یک شب زنده داری شمع برای قربانیان تایلند بدترین جرم تیراندازی.اعتبار:گتی ایماژ

مقامات گفت که این حمله انجام شد توسط یک فرد مسلح: یک ناراضی سرباز که آتش به روی غریبه ها قبل از او به ضرب گلوله در روز یکشنبه در یک مرکز خرید. چهار مرگ و میر افزایش یافته و به 29 نفر با یکی دیگر از 58 نفر زخمی شدند.

مرده بودند و سوگواری در شب یکشنبه در Nakhon Ratchasima, توپی برای تایلند نسبتا فقیر و روستایی در شمال شرقی منطقه است. هزاران نفر از مردم تبدیل شده است تا برای شب زنده داری به رهبری راهبان بودایی. آنها با روشن کردن شمع و دعا و شعار در میدان شهر شامل یک مجسمه Thao Suranaree یک فرماندار زن است که احترام برای رهبری نیروهای نظامی در برابر مهاجمان از لائوس دو قرن پیش.

به گفته مقامات مسلح عصبانی بود بیش از یک اختلاف مالی با افسر فرمانده. او سرهنگ Anantarote Krasae اولین قربانی قبل از سرقت اسلحه از ارتش اردوگاه و رفتن به مرکز خرید, تیراندازی شدید در طول راه مردم در داخل و خارج ساختمان.

تبلیغات

مهاجم شناخته شد Sargeant عمده Jakrapanth Thomma که در پناه خودش را در ترمینال 21 Korat یک فرودگاه با مضمون بازار پر از رنگارنگ لگو مجسمه a merry-go-round و کپی از نشانه های از سراسر جهان است.

Notes of remembrance at a vigil for the victims of the shooting.

یادداشت یادبود در یک شب زنده داری برای قربانیان تیراندازی.اعتبار:گتی ایماژ

پس از ترین های بازار کارکنان و خریداران تخلیه شدند مشترک پلیس و ارتش تیم شکار مسلح و او را کشتند.

“این حادثه بی سابقه در تایلند” نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا به خبرنگاران گفت: به عنوان او به تلفات تعداد پس از بازدید از قربانیان در بیمارستان.

مرگ و میر پیشی گرفته تایلند اصلی حمله به غیرنظامیان یک 2015 بمب گذاری در بانکوک Erawan حرم که گفته بود انجام شده توسط قاچاقچیان انسان که به کشته شدن 20.

“من امیدوارم که این تنها و آخرین حادثه که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد. هیچ کس می خواهد این اتفاق می افتد. این می تواند به دلیل این فرد سلامت روان در این لحظه خاص” شورای نظامی گفت.

تصویری گرفته شده در خارج از بازار نشان داد مردم غواصی برای پوشش به عنوان عکس زنگ زد. بسیاری کشته شدند در خارج از بازار در برخی از ماشین ها و دیگران در حالی که راه رفتن.

Victims of the Terminal 21 mall shooting are treated at Maharat Nakhon Ratchasima Hospital on Sunday.

قربانیان ترمینال 21 تیراندازی بازار در حال درمان در Maharat ناخون راتچاسیما بیمارستان در روز یکشنبه.اعتبار:گتی ایماژ

بازماندگان و خانواده های قربانیان جمع آوری شده در طول روز در این شهر و بیمارستان و جایی که آنها خود را بازگو مصائب.

بدنی Korakot Ampanngeun بازدید شده توسط Suwat Liptapanlop یک سیاستمدار برجسته از این منطقه است.

“من دریافت یک سفارش از من نسبت به مسدود کردن جاده ها به طوری که هیچ کس می تواند در جهت” از مسلح از بدنی به یاد می آورد.

“بنابراین من علامت دهی به ترافیک می دوزند زمانی که من برگشتم و او را دیدم. اگر من تا به حال نه, من نمی خواهد که جان سالم به در برد. من سعی کردم برای اجرا و پیدا کردن جایی برای پنهان کردن. اما من فقط می تواند دو مرحله و سپس من شنیده ام صدای – ‘،’ من فقط رفت و من نمی تواند راه برود. خوب سامری به کمک حمل من دور است.”

دانش آموز دبیرستان Nachote Chotiklang گفت: “مادر خود را به او منتقل مسلح خودرو.

ضارب “از ماشین و شلیک به پنجره. که در آن من ducked پایین و چیزی را انجام دهید تا زمانی که احساس کردم که ماشین ضربه چیزی است. آن را به یک درخت اصابت کرد.”

“چه اتفاقی افتاد به مادر خود را?” Suwat پرسید.

Nachote سرش را تکان داد در حالی که مرد دیگری توضیح داد که او فوت کرده است.

یکی دیگر از فاجعه دلخراش بود به یاد می آورد توسط Nuttawut Kanchanamethi پدر 13 ساله Rachanon Kanchanamethi که تا به حال نام مستعار جیمز باند.

وسط مدرسه, دانش آموز بود سوار موتور سیکلت خود را که مسلح اخراج او از ماشین خود را در راه خود را به بازار. Rachanon خانواده تنها فرزند یکی از اولین قربانیان.

پدر صحبت می کرد در اولین روز از پسرش بودایی مراسم تشییع جنازه.

“من نمی خواهم به از دست دادن او را مثل این” Nuttawut گفت. “این بیش از حد ناگهانی. ما تا به حال برنامه های او در حال رشد است. که تمام است. ما نمی تحمیل هر گونه انتظارات او.”

Nuttawut متوقف شد یک لحظه.

“من می خواهم برای ادامه مراقبت از او, اما من دیگر این فرصت را داشته باشد,” او گفت: شکستن به sobs.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de