Vigils برگزار می شود در آلمان برای قربانیان ‘نژادپرستانه’ مسلح

هزاران نفر از مردم در vigils در سراسر آلمان روز پنجشنبه پس از یک فرد مسلح با ظاهری راست اعتقادات کشته شدن نه نفر در یک قلیان بار و یک کافه در شهر هاناو.

تبلیغات

آنگلا مرکل صدر اعظم را محکوم کرد “سم” نژادپرستی به عنوان خشم آمیخته با غم و اندوه بیش از جدیدترین و مرگبارترین حمله مربوط به آلمان و راست افراطی در ماه های اخیر.

مظنون 43 ساله آلمانی Tobias R. مرده پیدا شد در خانه خود را پس از داد و بیداد همراه با 72 ساله و مادر در آنچه به نظر می رسد یک قتل-خودکشی.

صدها نفر از مردم در بسیاری از حمل شمع و یا یک گل رز سفید جمع شده بودند و در سکوت در هاناو در شب برای نشان دادن همبستگی با قربانیان.

جمعیت زیادی هم جمع شده بودند در فرانکفورت و برلین دروازه براندنبورگ, برخی حامل نشانه هایی است که خواندن “را به نژاد پرستی شخصا” و یا “دیگر هرگز!”, در صحنه های تکرار در سراسر ده ها تن از شهرستانها آلمان است.

‘عمیقا نژادپرستانه’

نه نفر کشته در دو میله اواخر شنبه شب بودند و سن بین 21 و 44 و “مهاجر پس زمینه” اگر چه برخی از آنها شهروندان آلمانی, رئیس دادستان فدرال پیتر فرانک گفت.

او اضافه کرد که شواهد و مدارک از جمله فیلم و یک “مانیفست” در یافت مشکوک و وب سایت را نشان داد Tobias R. بود “بسیار عمیق نژادپرستانه نگرش”.

ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری گفت: پنج اتباع ترکیه بودند در میان کسانی که کشته شدند.

یک بلغاری و بوسنی نیز در میان کشته شدگان است.

این Kon-Med انجمن کردها در آلمان گفت كه “چند قربانی کردی مبدا” و انتقاد مقامات آلمانی برای گرفتن یک موضع سخت تر در برابر “راست تروریسم”.

صحبت کردن در برلین مرکل گفت: “نژادپرستی یک سم نفرت سمی است و این سم وجود دارد در جامعه ما است و در حال حاضر به سرزنش بیش از حد بسیاری از جرایم است.”

او به یاد می آورد که قتل انجام شده توسط نئو نازی ها “NSU” تلفن بین 2000-07 و همچنین در ماه ژوئن گذشته را قتل pro-مهاجر سیاستمدار والتر Luebcke به عنوان نمونه هایی از تهدید ناشی از حق دور.

او همچنین با اشاره اکتبر مرگبار ضد یهودی در حمله هلی که مطرح شده زنگ هشدار بیش از افزایش احساسات ضد یهودی نفرت در آلمان است.

‘نازی ها را!’

یکشنبه داد و بیداد آغاز شده و در حدود 10:00 pm (2100 به وقت تهران) در نیمه شب shisha bar در مرکزی هاناو 20 کیلومتر (12 مایل) در شرق فرانکفورت.

مسلح گزارش زنگ زد مفت و سپس به ضرب گلوله در افراد سیگاری بخش انبوه روزانه Bild گفت.

او فرار از صحنه با ماشین قبل از باز کردن آتش سوزی در عرصه نوار و کافه.

پس از یک تعقیب و مظنون مرده پیدا شد در تخت خود را همراه با مادر خود را. هر دو کشته شدند گلوله.

دادستان فرانک گفت: محققان در تلاش بودند برای تعیین اگر مشکوک به حال همدستان و یا اطلاعات تماس در آلمان یا خارج از کشور که ممکن است شناخته شده اند مورد حمله برنامه های.

بستگان و دوستان قربانیان جمع آوری شده در این عرصه بار در روز پنج شنبه گزارش خبرنگار خبرگزاری فرانسه گفت: قطره قطره در آغوش یکدیگر.

“من نمی تواند هر بیشتر ناراحت گفت:” اینگه بانک 82 که زندگی در نزدیکی نوار.

“ما باید به آن سرمازدگی در جوانه اگر حزب نازی در حال آمدن است به عقب” بانک گفت که او تا به حال زندگی می کردند از طریق جنگ جهانی دوم است.

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر قرار داده شده یک تاج گل از گل های سفید در خارج از عرصه نوار پنجشنبه شب قبل از پرداختن به اصلی هاناو شب زنده داری.

اشتاین مایر که در خدمت به عنوان یک قطب نمای اخلاقی برای ملت محکوم تیرانداز را “عمل وحشیانه ترور”.

اما او گفت که او heartened برای دیدن “هزاران و شاید دهها هزار نفر” عطف در سراسر کشور به افتخار قربانیان.

“ما ایستاده و با هم ما می خواهیم با هم زندگی می کنند و ما نشان می دهد که بیش و بیش از دوباره. که قوی ترین راه برای مبارزه با نفرت گفت:” به گاه به گاه فریاد “نازی ها ، از جمعیت است.

در جای دیگر فرانکفورت اینتراخت, تیم ملی فوتبال برگزار شد یک دقیقه سکوت پیش از آن در لیگ اروپا بازی برابر RB سالزبورگ.

تهدید در حال رشد

در درهم و برهم 24-صفحه سند دیده شده توسط AFP ادعا مسلح نوشت که مردم از بیش از دو دوجین از کشورها از جمله ترکیه و اسرائیل باید “نابود”.

او همچنین گفت که او تا به حال هرگز با یک زن است که او مقصر بودن “تماشا” توسط نامشخص در خدمات مخفی.

کالج کینگ لندن مبارزه با تروریسم متخصص پیتر نویمان توییتی که متن موجود “مختلف اما غالبا راست افراطی انداز با انجام آن را به خودتان ایدئولوژی بنیاد با هم از قطعات در اینترنت یافت می شود”.

به عنوان محکومیت هاناو خشونت ریخت و در, از رهبران راست حزب AfD Joerg Meuthen ایستاده بود گفت: تیراندازی شد “نه راست و نه چپ تروریسم” اما اقدامات “دیوانه”.

سیاستمداران از سراسر طیف سیاسی با این حال متهم به ضد اسلام و ضد مهاجر AfD از تسکین بیان نفرت و دامن زدن به ضد خارجی تمایلات در سال های اخیر است.

پلیس آلمان شناسایی حدود 60 راست پیروان به عنوان “خطرناک” افراد قادر به انجام یک حمله خشونت آمیز.

جمعه گذشته آنها بازداشت 12 نفر از اعضای یک راست افراطی گروه معتقد شده اند به توطئه “تکان دهنده” در مقیاس بزرگ حمله به مساجد شبیه به آنهایی که انجام شده در نیوزیلند در سال گذشته است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>