وین دیزل می گوید پسرش او را متقاعد کرد تا بازی کتاب طنز سوپر سرباز ‘خون’

“خون” ممکن است یک مطلب را در “سریع و خشمگین” سری اما دوستان و خانواده هنوز موضوعات مهم در والاتر از وین دیزل را شجاع کمیک اقتباس در ریجنسی روستای تئاتر در وستوود در سه شنبه شب. در واقع این ستاره نشان داد که او حتی نمی تواند بازی عنوانی فوق العاده سرباز ری پادگان شد آن را برای پسر خود را تشویق.

“بچه من آن را انجام داد” دیزل گفت: تنوع در مراسم فرش سیاه. “این دومین بار. … تنها دو موجود از قبل شخصیت های من تا کنون ایفا کرده و کسانی از شما که می دانم کار من می دانم آن را Groot [در “نگهبانان کهکشان’] و خون. هر دو آنها در برخی از راه من می تواند نسبت به پسر من است.”

دیزل سپس به سرعت نقش برآب دور به استقبال او co-stars برای عکس های گروهی. “من می میرم تا لباس پوشیدن!” او فریاد زد: به این گروه به عنوان او قدردانی خود را از لباس و شلوغ برای دست دادن و در آغوش گرفتن.

“شما هرگز نمی دانید چه شما در حال رفتن به گرفتن با او و این که بخشی از زیبایی بودن وین دیزل” Eiza Gonzalez, که شرکت ستاره به عنوان KT خون تنها متحد در نابکار آزمایشگاهی که عطا قدرت بر او گفت: تنوع.

“[وین] یکی از جالبترین دیدن” Lamorne Morris گفت دیزل. “او فوق العاده لرز goofing در اطراف تمام وقت. او به ارمغان می آورد خانواده خود را به مجموعه. بچه ها آیا عملکرد قطعه برای برخی از خدمه. او می اندازد احزاب کوچک در اینجا وجود دارد. خود مجموعه بسیار خنک. او در خانواده است بنابراین اگر او دور فیلمبرداری این فیلم تمام زمان او می خواهد به ایجاد مجموعه ای مانند خانه احساس راحتی کنید. این که چگونه او ساخته شده همه احساس.”

Alex Hernandezکه شرکت ستاره به عنوان یک تیز-تیر اندازی, سایبورگ, توافق: “او هیچ چیز اما سخاوتمندانه به من و … به عنوان دیگر بازیگر از, رنگ, رشد, من همیشه از [وین] به عنوان آن را به خوبی ببینید که یکی از ما می تواند انجام این کار است. ما در واقع مجاز به شرکت در هالیوود تجربه.” و آن را سرد به او بخشنده و می گویند: “هر گونه ایده های شما می آیند آنها را به من. خواهیم دید که اگر ما می توانیم آنها را در.'”

David S. F. Wilson, یک تجربه بصری هنرمند اثر خود را به کارگردان اولین بازی با “خون” نیز تقدیر دیزل خلاقیت و فراست در طول فرایند تولید.

“او به ارمغان آورد ایده های به جدول در هر روز است. غیر ممکن است [برای او] به” ویلسون گفت:. “این یک مقدار زیادی از او حق رای دادن-ساختمان … [درخواست] ما چگونه دانه های کاشت برای این سومین یا پنجمین فیلم که نوع یک وظیفه دلهره آور به عنوان یک مدیر زمانی که همه شما در حال تلاش برای انجام این است که آن روز بهترین شما می توانید. اما او خود را تولید کننده کلاه که او همیشه پوشیدن و بازاریابی کلاه. و سپس هنگامی که او را در مجموعه همه از آن زایل می شود و او بازیگر همه ما را دوست دارم.”

برای Sam Heughanکه نقش جیمی دالتون یکی از خون به فن آوری های پیشرفته دشمنان بازیگر بود به سادگی خدا را شکر از این فرصت برای رفتن پا به پا با دیزل بر روی صفحه نمایش.

“که نمی خواهید؟” Heughan گفت. “فقط در یک فیلم با او یکی از بزرگترین ستاره عمل از همه هم که نمی خواهند به انجام این کار ؟ و من فکر می کنم من پرداخت کردم به آن را انجام دهد!”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>