وین دیزل ‘خون’ منتشر شد تقاضا در اوایل

با استناد به سطح بی سابقه ای از تئاتر تعطیل در سراسر کشور با توجه به کروناویروس همه گیر Sony Pictures را منتشر خواهد کرد وین دیزل “خون” دیجیتالی در مارس 24.

شجاع کمیک اقتباس در دسترس خواهد بود به صورت دیجیتال خرید برای $19.99 در ایالات متحده آمریکا با همه پیشرو خرده فروشان. بین المللی دیجیتال فروش خرما خواهد بود مستحکم در روز های آینده.

“خون” باز با $9.2 میلیون دلار در 2,861 آمریکای شمالی مکان در مارس 13-15 آخر هفته, در پایان در جایگاه دوم پشت “به بعد.” پس از AMC شاهوار و Cinemark زنجیر بسته اند و بسیاری از ایالت ها دستور داده اند که سینما به شاتر با توجه به نیاز به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“خون” است که به کارگردانی David S. F. Wilson و محور در دریایی که کشته شد در عمل و به ارمغان آورد به زندگی با توانایی های مافوق بشری. بازیگران نیز شامل Eiza گونزالس, Sam Heughan, Toby Kebbell و گای پیرس. “خون” حامل یک برچسب قیمت 45 میلیون دلار و تامین مالی توسط سونی, Bona فیلم گروه و عبور از نهر تصاویر. بررسی شده اند عمدتا منفی درآمد 35 درصد امتیاز در گوجه فرنگی فاسد است.

تام Rothman رئیس سونی پیکچرز Motion Picture گروه گفت که این استودیو هنوز هم پشتیبانی از نگه داشتن یک منحصر به فرد پنجره برای تئاتر قبل از انتشار عناوین از طریق صفحه اصلی سرگرمی.

“سونی پیکچرز است بصورتی پایدار و محکم متعهد به تئاتر نمایشگاه و ما از پنجره,” Rothman گفت. “این یک منحصر به فرد و بسیار نادر شرایطی که در آن تئاتر شده اند مورد نیاز برای سراسر کشور برای خوب بیشتر و ‘خون’ ناگهان در دسترس نیست در هر رسانه است. مخاطبان را در حال حاضر شانس خود را به ‘خون’ حق دور و دیدن آن در خانه که در آن ما همه صرف زمان بیشتری است. ما با اعتماد به نفس است که مانند کسب و کارهای دیگر ضربه سخت توسط ویروس — سینما گزاف گویی خواهد شد به شدت و ما وجود دارد می خواهد به حمایت از آنها.”

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>