Viola Davis, Holly Robinson emma plows پرداخت ادای احترام به “خوب بار” بازیگر جعفر’Net دوبوا

بازیگر Ja’Net دوبوا درگذشت در روز سه شنبه در خانه اش در گلندیل کالیفرنیا. در سن 74. بازیگر شناخته شده برای نقش خود را در 70s طنزهای “خوب بار” به عنوان Wilona این Evans خانواده همسایه, درگذشت ناگهانی در خواب او. او به نظر می رسد در چند فیلم های دیگر را نشان می دهد و در طول زندگی حرفه ای اش از جمله “charlie’s Angels: Full Throttle,” “ریشه” “صفحه اصلی بهبود” و “خواهر خواهر.” دوبوا شد جانباز بازیگر که با شروع زندگی حرفه ای خود را در دهه 1960 و رفت و تبدیل به اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار بود که به طور منظم عضو بازیگران در یک روز, سریال برای تلویزیون صابون اپرا “عشق از زندگی است.” او برنده دو وبگاه امی را به صورت برجسته و صدای بیش از عملکرد در سال 1999 برای سری “سهامی خاص” و در سال 2001 برای “سهامی خاص: بیایید آماده به Rumba.”

تکرار برای پان آفریقایی, جشنواره فیلم, که در آن دوبوا یکی از بنیانگذاران شرکت در بیانیه ای گفت: “او خواهد بود به شدت از دست رفته.” وبلاگ و دوستان همکار در این صنعت از جمله “خوب بار” شرکت ستاره BernNadette Stanis زمان به رسانه های اجتماعی به واکنش نشان می دهند به اخبار دوبوا’ مرگ است.

خواندن برخی از واکنش های زیر:

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>