ویرجین استرالیا دارندگان اوراق قرضه حرکت برای از خط خارج فروش به Bain


بزرگ صاحبان ویرجین استرالیا را نا امن اوراق قرضه راه اندازی فوق العاده مداخله به از خط خارج ورشکسته هواپیمایی فروش به Bain Capital و اجازه می دهد تا وام دهندگان به رای دادن خود به طرح جایگزین برای این شرکت است.

باکره مدیر شرکت Deloitte اعلام کرد در ژوئن 26 که آن را تا به حال وارد یک توافق الزام آور برای ما غول سهام خصوصی Bain به خرید و راهاندازی باکره, اما تا کنون حاضر به انتشار این شرایط معامله.

دولت استرالیا تصاحب پنل گفت: با دریافت یک برنامه گسترده ای اوج مشاوران سرمایه گذاری و Tor مدیریت سرمایه گذاری – که خود برخی از باکره را 2 میلیارد دلار از وام های نا امن اوراق قرضه – درخواست تنظیم کننده به دخالت در Bain معامله است.

Virgin Australia unsecured bondholders are owed $2 billion.

ویرجین استرالیا نا امن دارندگان اوراق قرضه بدهکار هستند 2 میلیارد دلار. اعتبار:AP

این پنل گفت: دارندگان اوراق قرضه استدلال می کنند که “شرایط خاص در خصوص فرایند انجام شده توسط مدیران غیر قابل قبول” مسدود و آنها را از ارائه یک جایگزین برای مقابله با طلبکاران در دومین طلبکاران جلسه در ماه اوت است.

دارندگان اوراق قرضه به دنبال موقت به منظور وادار کردن شرکت Deloitte و Bain به انتشار نظر پیشنهادی فروش و آخرین دستور که قادر به دارندگان اوراق قرضه به ارائه طرح خود برای باکره به طلبکاران رای دادن.

این تصاحب پنل گفت: در حال تصمیم گرفت که آیا برای انجام اقدامات در این موضوع ساخته شده و بدون نظر “در محاسن برنامه”.

بیشتر به آمده

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *